Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
50 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 15.01.2016 Saç ekimim

Teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar, 4. Ay fotoğraflarını yükledim.Biraz aceleyi geldi işlerim nedeniyle.O yüzden görüntü kalitesi pek iyi değil maalesef.Süreç normal seyrinde ilerliyor.Resimlerin bir tanesi gün ışığında diğerleri akşam flashlı şekilde çekildi. 5. ay fotoğraflarında görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.
    Gündüz çekilmiş fotoğraf

---------
    Akşam flash ile çekilen fotoğraflar
    ------------------------------------

Pardon arkadaşlar 3. ayın fotoğrafı karışmış araya alttaki ilk resim yerine şimdiki yollayacağım resim olacak.

Merhaba Arkadaşlar, 5. Ay fotoğraflarını yükledim. Yanıltıcı olmaması açısından fotoğrafları gün ışığında ve yüksek çözünürlükte çektim. 6. ay fotoğraflarında görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam 1 sene sonra kabul edilebilir bir dolgunlukda saçın olur ancak sitedeki tedavilerle desteklersen saç sorununu tarihe gömebilirsin bence çıkardıklarını ve var olanları koruyacak ufak dokunuşlar yapabilirsin
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

1 yıl sonundaki halinin beni tatmin edeceğini düşünüyorum.Tepe bölgesinde ilerde dökülme olursa belki bir ekim daha düşünebilirim. Ama ilaç ile tedaviyi düşünmüyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar, 6. Ay fotoğraflarını yükledim.Şuan için bile önceki görüntümden çok çok iyi inşAllah 12. aya kadar istediğim sıklığa yakın görüntü oluşur. Darısı sizlerinde başına. 7. ay fotoğraflarında görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

---------
    --------------------------------------------------------------
    ---http://postimg.org/image/nmwgsgmon/------[IMG][/IMG]

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı heavenorinferno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, 6. Ay fotoğraflarını yükledim.Şuan için bile önceki görüntümden çok çok iyi inşAllah 12. aya kadar istediğim sıklığa yakın görüntü oluşur. Darısı sizlerinde başına. 7. ay fotoğraflarında görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

---------
    --------------------------------------------------------------
    ---http://postimg.org/image/nmwgsgmon/------[IMG][/IMG]
    Güzel ekim olmuş. Hatta ek desteklerle daha da sıklaştırdığınızda görüntü on numara olur bence.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Teşekkür ederim. Ekim işi riskli iş maalesef çok iyi yerlere çok yüksek meblalar ödeyip memnun kalmayan kişiler var. Bu yüzden ekim işinde %100 güven ve garanti söz konusu değil. Ben Allah'a şükür sorunumu uygun bir bütçeyle çözdüm. Operasyonu yaptırdığım ekibe güvendim. Onlarda çok özenle ve hassas çalıştı. Her şeyi para ile elde edemiyorsunuz bazen. Allah razı olsun onlardan.

Yeni Üye
    Alıntı heavenorinferno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Ekim işi riskli iş maalesef çok iyi yerlere çok yüksek meblalar ödeyip memnun kalmayan kişiler var. Bu yüzden ekim işinde %100 güven ve garanti söz konusu değil. Ben Allah'a şükür sorunumu uygun bir bütçeyle çözdüm. Operasyonu yaptırdığım ekibe güvendim. Onlarda çok özenle ve hassas çalıştı. Her şeyi para ile elde edemiyorsunuz bazen. Allah razı olsun onlardan.
    Ekimi nereden yaptırdınız, hangi doktor ve ücret olarak ne kadara yaptınız. Tamamen bilgisizim bu konularda, bende ekim düşünüyorum lakin hiç araştırmadım ve bu konulara hakikaten yabancıyım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon