Sayfa 8/13 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
122 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Saç Beyazlamasına Karşı Chlorella Başladım (Saç Beyazlaması Nasıl Önlenir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı maiboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aldım ama gnc den klorofil die resmini ekledim acaba bu Chlorella ile ayynı şeymiEklenti 1874
    Hayır değil. Chlorella da yüksek oranda klorofil içeriyor ve yanında çok faydalı daha bir sürü etken

Yeni Üye
    Üstad bende 1-2 şey sormak istiyorum.Benim saçlarımda çok beyaz yoktu bir gün gidip 3 numara yaptırdım uzadığında önlerde bile beyaz oluşuş.1 aydır sigarayı bıraktım kilolarım vardı yemek düzeni değiştirdim sebze salatası vs yiyiyorum daha çok meyveye ağırlık verdim.Her sabah bir tatlı kaşığı çörek otu çekip yutuyorum yanında 3 diş sarımsak 1 tane bıldırcın yumurtası birde solgardan aldığım biotin 5000 i kullanıyorum.cips vs yicegime badem ve ceviz tüketiyorum ama sanırım hiçbir değişiklik yok.Şuan aklımda sizin önerdiğiniz hap ve saf çörek otu yağı var onları deniyecegim.Birde re-natural diye bir şampuan varmış boya olmadığını idda ediyolar ama siz araştırdınımı acaba bunu merak ediyoru. Birde yemek alışkanlıklarınızı değiştirdinizmi hangi şampuanı yada sabunu kullanıyorsunuz doğal önerebileceginiz. bir tanede daha ekliyim soru listesine melanin içeren bir hap varmı ve vitamin olarak önerdiğinize ek olarak neleri önerirsiniz öğrenceyim yani yemek sorunum var ? şimdiden teşekkürler

Not:
    Bio Chlorella 240 Tablet 18622296 - n11.com
    Solgar Chlorella 100 Kapsul - - Solgar Bitkisel Ürünler | Vitaminler
    hangisini önerirsiniz birde günde 2şer tablet 3 ögün alın yazıyor siz ne önerirsiniz
    Konu rvoncu tarafından (01.03.2015 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

Bu tarz destek ürünlerinin fiyatı Türkiyede biraz yüksek kalıyor. Arkadaşımın abisi Almanya 'dan geliyordu onunla getirtme fırsatım oldu. Fiyat olarak buradakileri 5/1 i civarına denk geliyor.
    Eğer fırsat bulabilirseniz yurtdışından getirmenizi tavsiye ederim

Aldığım ürünün linki
    500g BIO Chlorella Tabs, 100% rein, Tabletten, Presslinge, beste Qualität | eBay
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Bu tarz destek ürünlerinin fiyatı Türkiyede biraz yüksek kalıyor. Arkadaşımın abisi Almanya 'dan geliyordu onunla getirtme fırsatım oldu. Fiyat olarak buradakileri 5/1 i civarına denk geliyor.
    Eğer fırsat bulabilirseniz yurtdışından getirmenizi tavsiye ederim

Aldığım ürünün linki
    500g BIO Chlorella Tabs, 100% rein, Tabletten, Presslinge, beste Qualität | eBay
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rvoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad bende 1-2 şey sormak istiyorum.Benim saçlarımda çok beyaz yoktu bir gün gidip 3 numara yaptırdım uzadığında önlerde bile beyaz oluşuş.1 aydır sigarayı bıraktım kilolarım vardı yemek düzeni değiştirdim sebze salatası vs yiyiyorum daha çok meyveye ağırlık verdim.Her sabah bir tatlı kaşığı çörek otu çekip yutuyorum yanında 3 diş sarımsak 1 tane bıldırcın yumurtası birde solgardan aldığım biotin 5000 i kullanıyorum.cips vs yicegime badem ve ceviz tüketiyorum ama sanırım hiçbir değişiklik yok.Şuan aklımda sizin önerdiğiniz hap ve saf çörek otu yağı var onları deniyecegim.Birde re-natural diye bir şampuan varmış boya olmadığını idda ediyolar ama siz araştırdınımı acaba bunu merak ediyoru. Birde yemek alışkanlıklarınızı değiştirdinizmi hangi şampuanı yada sabunu kullanıyorsunuz doğal önerebileceginiz. bir tanede daha ekliyim soru listesine melanin içeren bir hap varmı ve vitamin olarak önerdiğinize ek olarak neleri önerirsiniz öğrenceyim yani yemek sorunum var ? şimdiden teşekkürler

dostum saç beyazlamasi yemekle içmekle önüne geçilecek birsey olmadigi kanaatindeyim.
    henüz dünya üzerinde su hapi veya vitamini kullandim beyazlama sürecini tersine
    cevirdim diyebilen bir insan yok profesyonel sporcularda bile erken yasta beyaz saç gözükmesi bu
    durumu destekliyor.
    saç beyazlamasi saç dökülmesinden çok farkli bir konu , stress düzeyi, düzensiz yasam, sigara alkol tüketimi, yüksek is temposu,
    genetik kod, bunlarin hiç biri tek basina bir sebep degil, ama bu etkenler kisiden kisiye degisebiliyor, mesela beni stress beyazlatirken sana stress dokunmaz uykusuzluk
    etki eder, bir baskasi genetik yapidan beyazlar bunun gibi

sigarayi birakman iyi olmus ama sigarada basli basina bir neden sayilmaz,
    kaç yasindasin ve düzenli uyuyan biri misin?

Yeni Üye
    26 yaşındayım dediğim gibi 1-2 aydır düzenli uyku vs. herşeyi düzene soktum
    Konu rvoncu tarafından (02.03.2015 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

@Miracle hocam ürünü hala kullanıyormusunuz? Beyazlama konusunda beklentinizi karşıladımı?

yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. ama bu süre içerisinde çok ara verdim. beyazlarımda ilerleme var mı yok mu inanin tam kestiremiyorum. ama son 1 haftadır çevremdeki 2 kişi saçını mı boyattın diye sordu. sonra bende farklı bir kişiye saçımı boyattım nasıl belli oluyor mu diye sorduğumda da evet diye cevap aldım

son bir aydır günde 2 mg almaya başladım. önceleri 1 mg aliyordum. 9 aylık süreçtede toplasanız 6 ay falan kullanmışımdır. net bir bilgi vermem için zannediyorum en az 6 ay gibi bir süre daha 2 mg olarak kullanmam gerekiyor.

konuyu takip edenlere bilgi vereceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Kullananlar bir faydasını gördü mü? Tavsiye ediyor musunuz?

@Miracle
    Hocam devam ediyormusunuz Chlorella kullanmaya,bende kullanmak istiyorum bundan.Halen devam ediyorsanız bir fotoğraf paylaşabilirmisiniz, ya da en azından işe yarar birşey olduğuna kanaat getirebildinizmi?
    Defne sabunu

Sayfa 8/13 İlkİlk ... 678910 ... SonSon