Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
122 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Saç Beyazlamasına Karşı Chlorella Başladım (Saç Beyazlaması Nasıl Önlenir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    saç beyazlamaısna b vitaminleri kompleks etkili oluyor birde antioksidanda varsa işte tam uygun bu yosun bu konuda

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç beyazlamaısna b vitaminleri kompleks etkili oluyor birde antioksidanda varsa işte tam uygun bu yosun bu konuda
    Neredeyse 6 aydır saçlar için b complexi vitaminleri alıyorum, saçlardaki beyazlarda hala artış var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neredeyse 6 aydır saçlar için b complexi vitaminleri alıyorum, saçlardaki beyazlarda hala artış var.
    ilaç firmalarının yaptığı senterik vitaminlerin bir işe yaramaz mesala polen gibi sipurilina gibi yosunlar çalışıyor antioksidanda almak gerek

Banned
    sizce bio chronella mı yoksa solgar mı almalıyım ?

Arkadaşlar saç olsunda beyaz olsun sıkıntı yok...Beyaz saç cogu erkege yakısıyor...

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizce bio chronella mı yoksa solgar mı almalıyım ?
    bu cvabı bendde merak ediyorum

Saç dokulmesi sorunum başladığında basimin tepe bölgesindeki saçlarımın renginin açıldığını farkettim,tarcin rengi ile turuncu arasi bir renk oldu(saclarim simsiyahtır). Dokulme sorunumu henuz gideremediğim icin o bölgenin rengi degismedi. Son günlerde saclarimin cok kuruduğunu farkettim. Aloe vera jel,hintyagi,bademyagi karışımını birkac defa sadece saclarimin boyuna sürdüm diplere degdirmeden.
    Son birkac gündür isikta ozellikle sag tarafimdaki saclarda tel tel asiri bir parlaklık farkettim ancak bu fark parlaklik mi yoksa beyazlamak uzere olan saçlarin renginde şeffaflaşma/açılma mi diye emin olamazken bugun 2-3 tel beyaz sac gordum belirgin.
    Beyazlamak uzere olan saçta bu durum gözlenir mi arkadaslar? Yoksa benim gördüğüm 2-3 beyaz tel tesadüf mudur?

Kimsenin saçı beyazlamiyor galiba,aman masallah Tahminimce bende minoxil buna sebep oldu. Minoxil sıktığım kısımlarda tek tük beyaz saç farkettim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam benim yanlarda tek tük beyazlar var kesinlikle minoxil sıkmadığım bölgede üst bölge dökülüyor olduğundan cılız çıkan saçları daha açık görüyor olabilir misiniz?
    Benim de dökülen incelen saçlar sarı dökülmeyenler daha kahverengine yakın çünkü.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Solgar ch kullanımında 4. ayımdayım. Günde 1 adet içiyorum. Beyazlayan telleri koyulaştırdığını görmedim. Beyaz artış hızını yavaşlatıyor gibi. Yavaşlatıyor dediğim, %30 seviyelerinde. Gelişme olursa yazarım.

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon