7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: İstanbul Avrupa Yakasında Uygun Fiyatlı Minoxil Satan Eczane Biliyor musunuz?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Question İstanbul Avrupa Yakasında Uygun Fiyatlı Minoxil Satan Eczane Biliyor musunuz?

Arkadaşlar Merhaba. Uzun süredir foruma giremiyorum. İş hayatının yoğunluğu, diğer yoğunluklar derken saçı unuttuk gitti. Şuan minoxillerim bitti. Botanikecza'da bulamadım. Satışı durdurmuşlar anlaşılan. İstanbul Avrupa yakasında özellikle Bağcılar,Sefaköy,Şirinevler,Bahçelievler,Bakırköy taraflarında uygun fiyata minoxil satan eczane arıyorum. Bu taraflarda bildiğiniz eczane var mı?
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen nerelerdesin be kardeşim. Son durum nedir
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    bizim burda indirim var 3gün oluyor alalı 40tl satıyor kampanya yaptı alan cok oluyor dıye Gungören
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba. Uzun süredir foruma giremiyorum. İş hayatının yoğunluğu, diğer yoğunluklar derken saçı unuttuk gitti. Şuan minoxillerim bitti. Botanikecza'da bulamadım. Satışı durdurmuşlar anlaşılan. İstanbul Avrupa yakasında özellikle Bağcılar,Sefaköy,Şirinevler,Bahçelievler,Bakırköy taraflarında uygun fiyata minoxil satan eczane arıyorum. Bu taraflarda bildiğiniz eczane var mı?
    Hocam selam,Yenibosnada 3 adet 100 liraydı en son.Yenibosna metrobus duragına 5 dakıka yürüme mesafesınde eczane.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam selam,Yenibosnada 3 adet 100 liraydı en son.Yenibosna metrobus duragına 5 dakıka yürüme mesafesınde eczane.

Merhaba, orijinalligi ile ilgili bir sorun cikarir mi sence? Eczanelerin bir cogunun bazi getirte bildikleri urunleri netten istettigini gormuslugum var. Oyle bir sey olmasinda

SaçımınDoktoru Üyesi
    dg farmaya sordurursun barkod numarasını oyle bır şuphen warsa aldıgın yerden
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şimdi okudum mesajınızı.Eczane uzun süredir alışveriş yaptıgım yer.Sahte olacagı konusunda şüphem yok ama yinede ürünü kodundan sorgulatma olayı varsa iyi olur.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu