4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Erkek Tipi Saç Dökülmesine Losyon Tavsiyesi Verir Misiniz?

Hybrid View

Question Erkek Tipi Saç Dökülmesine Losyon Tavsiyesi Verir Misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim. 2-3 hafta önce cildiyeye gittim. Doktor bende erkek tipi saç dökülmesi olduğunu söyledi. Bir tane antiandrojen sprey (adını bilmiyorum) yazıyorum dedi. Eczaneye gittim almak için. Bu ürünü sigorta karşılayacak zannettim. Ama karşılamıyormuş. 70 lira civarında para istedi. Ben de kesin etki eder mi diye şüpheye düştüğüm için almadım. Bu sitede Miracle losyon gördüm. Ama elseve ürünü artık üretilmiyormuş sanırım. Şuan kullananlar bu miracle losyonu nasıl hazırlıyorsunuz? Miracle losyonu hazırlamanın maliyeti ne kadar tutuyor? Cellagance losyon da gördüm ama onun nasıl yapıldığı anlatılmamış. Bunu nasıl temin edebiliriz? Bu 2 losyonu tavsiye eder misiniz? Veya daha etkili olduğunu düşündüğünüz başka losyonlar var mıdır?
    Biraz fazla soru sordum ama sitede yeni olduğum için mazur görün.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alkol bazlı bir saç toniği çözer diye düşünüyorum ben isana kafeinli tonik kullanıyorum bazı etkenleri çözmek için , aga varsa genelde %80 dht inhibe etmek gerek bazı kişilerde testesteron vs felanda etki ettiği için durumlar farklı erkeklerde %90 erkek tipi genetik dökülme oluyor zaten herkesde her etken bir değil bence birkaç tedavi dene sana hangisi iyi ve yan etkisiz gelirse ona devam et , Bu konularda tabi miracle hoca en biliglimiz , şu antiandrojen spreyi çok merak etitm içeriğinde ne var hocam öğrenebilir misin ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Minoxidil tarzı bir sprey olduğunu düşünüyorum. Sizin kullandığınız isana kafeinli tonik diğer elseve ile aynı işi görüyor mu acaba?

Miracle losyon dışında başka tarif bulamadım. Cellagance vs gördüm ama nasıl hazırlanıyor?