Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlik kullanımı eskiden beri dillendiriliyor bir kaç soruya cevap verebilirsen herkes için faydalı olacak

1- Çiğ kemik iliğimi sürüyorsun ?
2- Saç dökülme seviyen neydi yani önceki duruma ait resim var mı ?
3- Herhangi bir tedavi uyguladın mı öncesinde yoksa ilk mi tedavi uyguluyorsun ?
4- Yaşın kaç ve sonrası resmin var mı ?
Memnuniyetle.
1- Sığır iliğini bir bardağa koyuyoruz. Bir kaba da su koyuyoruz. Kaynayan suyun içerisine bardağı yerleştiriyoruz. Su ile ilik temas etmiyor yani. Su kaynarken iliği eritiyor. İlik eridikten sonra bir çatal ya da başka bir şeyle iyice eziyoruz. Sonra üzerine bir miktar saf zeytinyağ ekliyoruz. sonrasında da saçlarımıza sürüyoruz.
Kalan sığır iliği yağ gibi donuyor ve buzdolabında hiç bozulmadan aylarca durabiliyor. Her uygulamada bu donmuş sığır iliğinden 1-2 çay kaşığı kadar alıp yine aynı usulle eritip kullanıyoruz. Ben bir sığır iliğini 15 defa kullanabiliyorum. Saçlarım kısa olduğu için. İnternetten Benmari usulü diye aratırsanız daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
2- Saçlarım artık saç derimle bağlantısı kalmamıştı neredeyse. Sadece kafamın üzerine konmuş gibi duruyorlardı ve çok seyrelmişti. 2. uygulamadan itibaren dökülmem tamamen durdu. Uygulamaya başladıktan 1 ay sonra foto çektim. İlerde karşılaştırmak için. İlk halinin fotosu yok. 1 ay sonra son halimin ve ilk çekindiğim ki halimin fotolarını yüklerim.
3- daha önce düzensiz olarak karanfil sürmüştüm. O da çok düzensiz bir şekilde sürmüştüm.
4- Yaşım 37