Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Rectiwa anti hair loss

arkadaşlar yeni çıkan her ürüne fos diyenlerden değilim ama biraz dikkatli olma taraftarıyım . yorumlara bakınca olumlu bir eğilim olduğunu görüyorum ama kullanmak için halihazırda almış arkadaşların yorumlarını beklemek gerek diye düşünüyorum. kağıt üzerinde içeriği çok zengin görünüyor olabilir ama unutmayın neler gördük nanoteknoloji maskesiyle hepiniz hatırlarsınız . aklıma takılan başka bir konu da procapil. procapili minoxilin alternatifi olarak öğrendik ilk olarak. etki mekanızması aynıysa (tam olarak bilmiyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen) , zamanla artan kanlanmayla birlikte biriken dhtnin yeni çıkan saçlara zararı olmaz mı tıpkı minoxtaki döngü durumu gibi , bu da bir soru işareti. umarım bu şüphelerin hepsi yersizdir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni çıkan her ürüne fos diyenlerden değilim ama biraz dikkatli olma taraftarıyım . yorumlara bakınca olumlu bir eğilim olduğunu görüyorum ama kullanmak için halihazırda almış arkadaşların yorumlarını beklemek gerek diye düşünüyorum. kağıt üzerinde içeriği çok zengin görünüyor olabilir ama unutmayın neler gördük nanoteknoloji maskesiyle hepiniz hatırlarsınız . aklıma takılan başka bir konu da procapil. procapili minoxilin alternatifi olarak öğrendik ilk olarak. etki mekanızması aynıysa (tam olarak bilmiyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen) , zamanla artan kanlanmayla birlikte biriken dhtnin yeni çıkan saçlara zararı olmaz mı tıpkı minoxtaki döngü durumu gibi , bu da bir soru işareti. umarım bu şüphelerin hepsi yersizdir.
    dht bloklayıcı muhakak olmalı yoksa dedğin gibi sıkıntı büyük

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu konuda Öncelikle piyasayadaki en pahalı nanoteknolojik ürünü kullananlardan biriydim ''folixir'' ayda 300 Tl gidiyordu komple set ile birlikde. Ve beklediğim etkiyi almadım sonra araştırmaya başladım çünkü serum çok yoğumu emilmiyordu oysa nanoteknolojikdi iyice araştırınca gerçek ortaya çıkdı. Nanoteknolojinin en büyük sorunu Derinin en üst tabakasından içeri girmekdeki sorunu yani alt tabakalardan evet çok iyi emiliyor ama üstde bir katman gibi kalabiliyor ve bunun çözümü için geliştirien yöntemler ve bunun patentlli adları bile mevcut malesef folixir bunu aşamağından etkiside çok minimal. Oysaki Şimdi nanoteknolojinin tam etkisini anlatayım Sıradan bir ürün emiliyorsa çok hızlı bir şekilde salınım olup etkisinide çabuk kaybediyor ve maddelerin çoğu bariyerlerde kalıyor. Oysa nanoteknoloji hem daha çok maddeyi ulaştırıyor hemde çok yavaş salınım oluyor istenilen etkide tam olarak bu aslında. Ve saç sorunu naoteknolojiyle tam olarak çözülebilir mi kesinlikle evet önümüzdeki 1-2 senede buradada büyük atılımlar bekliyorum. Rectiwaya dönersek Kesinlikle kullanıcakların bunu anlayabileceklerini söyleyebilirim Ürününü sürdükden sonra sabah uyanınca deride Kalın bir katman olup oluştrmadıklarını söylerlerse ona görede etkisi ve bu sorunu aşıp aşmadığı ortaya çıkacakdır. Çünkü oluşan kalın katman ürünün büyük bir bölümünün deriden geçemediği gösterir buharlaşmaları ve deriden geçen ürünlerinde kayıplarını düşünürsek etkiside yok denecek kadar az olur. (Folixir gibi)
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Banned
    Hocam sanırım katman oluşuyor. Bu gece yine uygulayacağım sabah konuya yazarım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sanırım katman oluşuyor. Bu gece yine uygulayacağım sabah konuya yazarım.
    Sanırım Dermaroller ile etkiyi arttırabilirsiniz eğer üst katmandan geçişler artarsa uzun süre salınımları devam eder ve etkisinide uzun süre korur içeriğide güzel
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Banned
    Çok çok az bir katman kalıyor evet; ama ben de ürünün içeriğinde bal vs olmasına bağlıyorum bunu. Bir süre kullanalım bakalım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok az bir katman kalıyor evet; ama ben de ürünün içeriğinde bal vs olmasına bağlıyorum bunu. Bir süre kullanalım bakalım
    Yok hocam Baldan kaynaklı değil Nanoteknoloji demek Balın Bir molekülünün bir Atıyorum procapil bileşiğinin Bir kapsülün içine koymak Bu kapsüllerin Deride Katman bırakması o hissiyat. Aslında Kesinlikle Sana tavsiyem Saçını Uygulamadan önce Yıkabiliyorsan yıkaman Yani temiz bir deri ikinci olarakda Dermaroller kullanmanı öneririm. Çok az kalması Çok iyi bu tarz ürünlerde elseve gibi bir kaybolma olmaz çünkü Hala ürün salınımı devam eder 24 saate kadar salınımın devam ettiğini okumuşdum bir yerde Nanoteknolojiyle tabi
    33 mg Ru 58841 - Sabah

İçeriğin gücü belli bir şey beklemeyin güvenilir bir kaynaktan fotoğrafsız hiç bir şeye inanmayın minoxidilin etkisinin % 30 u bile etmez(ürün içereği doğru ve dozlama yeterliyse oda) bu paralara seti ru prostaglandin vb gerçek tedaviler varken yazık edersiniz zamanınıza ve paranıza...
    Konu Miracle tarafından (15.10.2016 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    hikaye alayı katkılı minox yada yuzdelıgın 3 u kadar etken alkol test ettırın görün turkıye bunların cennetı procapılmıs revıtaymıs alayını test ettırın yalan dolan bakmadık sankı alayı patlıcan bıde bunları kullanıp överler cogu sırket adamıdır kanmayın
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

arkadaşlar folixiri dermarollerle birlikte kullandıgımızda etkisi nasıl olur ?

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon