Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
51 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Saç Dökülmesi Tedavisinde İzlenecek Yol

Saw palmetto ile finasteride'i bir arada kullanmak mantıklı mı yan etkileri arttırması açısından soruyorum da.

Banned
    Alıntı essentialwolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saw palmetto ile finasteride'i bir arada kullanmak mantıklı mı yan etkileri arttırması açısından soruyorum da.
    hayır değil. En mantıklısı saw palmetto kullanarak işe başlayın.

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı essentialwolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence ikisinide kullanmayın finasteride'i kullanmadım ama saw palmettoyu kullandim ise yaradığını görmedim açıkçası 4 5 ay kullandım yan etkiside cabası ama bu demek değilki hiç ise yaramiyor belkide bende yaramiyo size yarayacak

jackal__1907
    Guest
    Emegıne sağlık hocam..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saw palmetto'ya bosa para kaptirmayin.sac uzerinde olumlu bir etkisi yok.
    http://www.sacimindoktoru.com/tablet...ramamakta.html

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben saw finas bir arada kullamiyorum 0 yanetki saca bile yarari olmadi 2 ay olmak uzere

Yeni Üye
    merhaba üstadım miraçle losyonun herhangi bir yan etkisi varmıdır minox la karşılaştırdığımızda hangisi etkili ve zararsızdır aceba ilginiz için teşekkür ederim

Forumu okuyunuz aylarca cevaplanmış sorular bunlar tekrar tekrar kısır döngüsel bir konu akışı foruma zarar veriyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Herkese selamlar. 35 yaşındayım. saçlarım iyice dökülmeye başladı. deneyimli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. ( losyon, hap, şampuan ) resimleri ekliyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim. piskolojim bozuldu. hepinize teşekkür ederim.

http://hizliresim.com/z4j1k6

http://hizliresim.com/QMLOBy
    Konu yavuz34 tarafından (23.06.2016 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: resim

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    35 yaş ikimci pike yi yaşıyorsun belli süre sonta yavaşlayacak şanslıysan öyle kalır deilsen 55 de 3. pike gelecek ....
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon