3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Arkadaslar lütfen yardımcı olun cok acil

Arkadaslar lütfen yardımcı olun cok acil

Selamün aleyküm iyi aksamlar dostlar
    Arkadaslar saçlarim cok aşiri dokuluyor babada kellik var ama zamanımda bizimkilerin sölediğine göre babam dustayken falan saçlarina çok eziyet etiriyormus lifle saçlarini yıkıyormus bastıra bastıra babamda keklik var ama sağ köselerde arkalarında aşiri saç var inanın ektirse benmkinden cok olucak nyse irsi olmasından süphem var genede ama babamın babasının saçlari dedem 95 yasındayken dahi canavar gibi saçlari vardi simdi burda irsilik süphe uyanduruyor neyse benden daha cok bilgili arjadaslar var burda simdi saç sorunumu yazım arkadaslar lütfen cok dokuluyor saçlar + kepek var saçımda bioxcin kulandım zerre kadar etki etmedi forte bide serüm 8 ay falan kulandım bi ilgisi yok saçla kulanıcak olanlarada önermiyorum sadece görüntü olarak göz alıyor insanlarin parası bosa gidiyor saçlarımda kepek var + dökülme var daha 19 yasındayim dökülme için deneyipte durduranlar ve çöözüm bulanlar lütfen yardımcı olsun simdiden cok teşekür ediyorum

Aleyküm selam. Fotograflarını ekleyebilir misin kardeş?
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bi kan tahlili yaptırmak da fayda var . birde fotoğraflarını eklersen daha iyi olur. İlk etapta miracle losyon ile baslayabilirsin
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016