Sayfa 1/53 1231151 ... SonSon
559 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Hybrid View

miracle
    Guest

Dutasterid Avodart Kullananlar

Dutasterid kullanan kullanan arkadaşlar tüm soru, görüş, tavsiye ve deneyimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    5 aydır kullanıyorum. Saçlarım kuvvetlendi. Kapanma yok. Biraz yorgunluk ve depresiflik yaptı gibi. Yakında bırakmaya karar verdim. Az da olsa kalp krizi ve inme riski de olduğunu çalışmalardan öğrendim.

Bizim iş zor, kel kalacaz

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 aydır kullanıyorum. Saçlarım kuvvetlendi. Kapanma yok. Biraz yorgunluk ve depresiflik yaptı gibi. Yakında bırakmaya karar verdim. Az da olsa kalp krizi ve inme riski de olduğunu çalışmalardan öğrendim.

Bizim iş zor, kel kalacaz
    5 ay oral kullanim ve 0 sac cikisi mi yani???

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet. Bende bir türlü saç çıkmıyor.. En azından ben göremiyorum ve fotoğraflarda gözle görülür bir değişiklik yok..

Yeni Üye
    Kullanim sekliniz nasila peki gunluk tek kapsul mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 aydır kullanıyorum hiçbir yanetki görmedim ,herhangi bir olumlu etkisini yok, teorik olarak finasterid den çok daha güçlü olmasına rağmen iş uygulamaya gelince finasterid de gördüğüm yanetkiyi bunda görmedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aydır kullanıyorum hiçbir yanetki görmedim ,herhangi bir olumlu etkisini yok, teorik olarak finasterid den çok daha güçlü olmasına rağmen iş uygulamaya gelince finasterid de gördüğüm yanetkiyi bunda görmedim
    Aynen. Finasterid göğsümü biraz büyütmüştü 5 ayda ama dutası 5 aydır kullanıyorum öyle bir şey olmadı. Zaten bilimsel çalışmada yan etki finasteride göre birazcık daha az olduğu görülmüş. Ama uzun süreli kullanımda sıkıntılar çıkabilir. Çalışma 1 yılla sınırlı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen. Finasterid göğsümü biraz büyütmüştü 5 ayda ama dutası 5 aydır kullanıyorum öyle bir şey olmadı. Zaten bilimsel çalışmada yan etki finasteride göre birazcık daha az olduğu görülmüş. Ama uzun süreli kullanımda sıkıntılar çıkabilir. Çalışma 1 yılla sınırlı.
    mantıksal olarak ne kadar cok yanetki görürsek ilacın o kadar etkili olduğu anlamına gelmez mi,yani finasterid de daha cok yanetki görmemiz finasın dutas tan daha etkili olduğu anlamına geliyor sanki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mantıksal olarak ne kadar cok yanetki görürsek ilacın o kadar etkili olduğu anlamına gelmez mi,yani finasterid de daha cok yanetki görmemiz finasın dutas tan daha etkili olduğu anlamına geliyor sanki
    Ben şöyle tahmin ediyorum: Finasla DHT hormonu her gün düşüp yükseliyor. Dutasla ise bir içiyorsun, yeniden içene kadar DHT kolay kolay yükselmiyor. Yani dalgalanma olmuyor. Finasla ise hormon düzeyimiz sürekli dalgalanıyor. Bu yüzden finasla yan etki biraz daha çok oluyor. Tahminim bu..

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de 25 gün içerisinde jinekomasti yapmıştı.Onun dışında finasteride'tan gördüğüm meni de sıvılaşma ve libido kaybını görmedim.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 1/53 1231151 ... SonSon