Sayfa 48/56 İlkİlk ... 384647484950 ... SonSon
559 sonuçtan 471 ile 480 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Ampuller yazdırılmıyor fakat diğer tüm ilaçları yazdırabiliyorum ben. Topikal ve doğal tedaviler anca destek olabilir bence, çünkü ben daha durduramadım. Yani saç çıkışını geçtim dökülmeyi bile kesmedi, her geçen gün geriye gidiyorum. 1 2 hafta içerisinde önce tekrardan kan tahlili yaptırıp, sonra çinko+b vitamini+ gün aşırı avodart almayı planlıyorum. Losyonları, kremleri ve doğal tedavileri de yanda destek olarak kullanırım. Başarı hikayelerinde bile çoğunluk oral yolla başarı sağlamış, bunu reddedemeyiz.
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben cok etkisini gordum dudasteride saclarimi bays cikardi 1 aydir kullaniorum aynen devam
    Konu Barmen tarafından (22.12.2016 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Mart 2016'dan beri fluoksetin etken maddeli antidepresan kullanmıyordum ancak birtakım sebeplerden ötürü 1 hafta önce başlamam gerektiğini hissettim. Fluoksetin ve dutasteride'in etkileşimleri hakkında net bir cevap bulamadım. Ancak yaşadığım bazı şeyler var. Baş ağrısı, çarpıntı, sabah uyanınca göz bebeklerinin büyük olması, tuhaf bir yorgunluk-akşamları uyku hali, karın-göğüs ağrısı gibi hafif belli belirsiz bir his, geceleri uyanma gibi... Bu belirtiler sanki yüksek doz ilaç zehirlenmesine işaret ediyor. Bilgilerinize....

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende paroksetin aliom ama bi etkilesimi varmi acaba dutasteridi topikal kullanma gibi bi dusuncem var
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Yer
    Ankara
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende paroksetin aliom ama bi etkilesimi varmi acaba dutasteridi topikal kullanma gibi bi dusuncem var
    O da SSRI grubu ilaç.(Türkçesi serotonin geri alım inhibitörü) Çok az hastada %1 civarı heart block'a (ritim bozukluğu) ve bradycardia'ya (kalbin normalden yavaş atması) rastlanmış. Sanırım ben o %1'in içindeyim. Ama size fazla bir etkisi olacağını düşünmüyorum. Topikal kullanımda, kana ne kadar dutas. geçiyor ki?...

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sagol kardesim onerim topikal kullanman sanada
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam beyler 1haftadır Biotin 5000mg Kullanıyorum yuzumdekı yani sakallarımın üstü yanaklarımda sarı tuyler hızlı uzamaya başladı her gün tıraş oldugum ıcın hemen farkına vardım benden başka bu etkılerı goren oldumu ?
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Yer
    Ankara
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sagol kardesim onerim topikal kullanman sanada
    Şubatta şu kan testini yaptırayım ona göre hareket edeceğim.

Yeni Üye
    Arkadaslar dutastreıd sıvılce testo artısı ve lıbıdo yukselmesı yapmıstı gecen yıl kullandıgımda.Yaklasık 2 ay kadar kullanmıstım ve sakaklarımdakı saclardada seyrelme olmustu.Sımdı tekrar baslamalı mıyım sızce ? Bu durumlar zamanla duzelıyor mu ? Yoksa bu ılactan uzak mı durmalıyım dusuncelerınız neler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MAximus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dutastreıd sıvılce testo artısı ve lıbıdo yukselmesı yapmıstı gecen yıl kullandıgımda.Yaklasık 2 ay kadar kullanmıstım ve sakaklarımdakı saclardada seyrelme olmustu.Sımdı tekrar baslamalı mıyım sızce ? Bu durumlar zamanla duzelıyor mu ? Yoksa bu ılactan uzak mı durmalıyım dusuncelerınız neler
    düzelmiyor hocam böyle bi durumla karşılaştıysan kullanmaman daha mantıklı dht baskılandığı için o testo hep yüksek kalıcak

Sayfa 48/56 İlkİlk ... 384647484950 ... SonSon