Sayfa 44/56 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
559 sonuçtan 431 ile 440 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Yeni Üye
    Arkadaşlar minoxile 10 tane avodart atıp kullanıyorum. Dutasterid kullananların kan bağışı yapamadıklarını öğrendim. Bu konuda hiç bir fikriniz var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı iarrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar minoxile 10 tane avodart atıp kullanıyorum. Dutasterid kullananların kan bağışı yapamadıklarını öğrendim. Bu konuda hiç bir fikriniz var mı ?
    Alfa-dht- blockerlari kullananlar, kan bagisi yapamazlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alfa dht blockerları ne anlama geliyor?

Banned
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alfa dht blockerları ne anlama geliyor?
    Testesteron hormonunu Dht hormonuna dönüştüren bileşim. Alfa 5 redüktaz enzimi diye de geçer. Dutasterid alfa 5 bloklar ve dht ye dönüşemez testesteron

abi 3 gün kullandım oral menide sıvılaşma ve sertleşme sorunu hemen kendını hissettirdi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce bir kapsül avodartı oral olarak aldım.

1 hafta geçti ama etkisi geçmedi hala, alnımda sivilceler oluştu. Saç dökümüne çok etkisi yok gibi. Oral kullanmaktan vazgeçtim.

Bazı arkadaşlar Minoxile eklemiş sanırım. Ne kadar koymamız gerekiyor minoxile ?

Selam.

Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce bir kapsül avodartı oral olarak aldım.

1 hafta geçti ama etkisi geçmedi hala, alnımda sivilceler oluştu. Saç dökümüne çok etkisi yok gibi. Oral kullanmaktan vazgeçtim.

Bazı arkadaşlar Minoxile eklemiş sanırım. Ne kadar koymamız gerekiyor minoxile ?

Selam.
    1 hafta erken değil mi karar vermek için?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı iarrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadardır kullanıyorsunuz hocam 10 avodart atıp minoxa ? herhangibir yan etki gördünüz mü acaba ? memnun musunuz ?

Ön bölge ve şakaklar için tedavime yeni bir krem karışımı ekledim(1 tüp Ketoral krem + 10 Avodart kapsül + 20 ml Garnier arındırıcı gözenek sıkılaştırıcı jel (Okaliptus özü, Çinko ve Salisilik asit)). Her akşam 2ml şeklinde kullanıyorum. . İçerik nasıl ve faydalı olur mu sizce?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 hafta erken değil mi karar vermek için?
    Sivilce yapıyor ve biliyorum ki bu sivilceler zamanla azalmayacak. Aynısı miracles losyonda da oluyordu.

Sayfa 44/56 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon