Sayfa 30/56 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
559 sonuçtan 291 ile 300 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 haftadır kullanıorum dutas.4-5 ay sonra gelişmeleri yazarım
    dozaj nasıl ? ben de günde 1 dutas kullanmayı düşünüyorum bikaç ay, sonra 2 günde 1 ile devam edeceğim memnun kalırsam

Banned
    hergün tane kullanıorum 5-6 ay sonra fayda görürsem 2 günde 1 kullanmaya başlıcam

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onumuzdeki ay ben de basliyorum ayni senin mantıkla,bi sure günde 1 kullanip sonra günaşırıya çeviricem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dutasteridin yarılanma ömrü çok uzun zaten arkadaşlar haftada 3 kullansanız bile fayda görürsünüz. Olmazsa dozu arttırırsınız direk bodoslama dalmayın bence.

Banned
    [B]arkadaşlar dutas kullanıp jinekomasti yaşayan oldumu.benim 10 gün oldu ama gögüs kısmında hafif büyüme var gibi sanki/B]

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçları kazittim bi hevesle tedaviye başladım oral lokal herşeyi kullaniyorum desem yeridir ama saçlar uzadıkça hayal ettigim görüntü birer birer yok oluyor beynimde. İnanmazsiniz ruyalarima bile giriyor saçlı goruntum. Belki 1 ay herşey için kısa bir sure ama herkesten kaçarak saklanarak sırf hayatı ölmek için yaşayarak nasıl geçecek bir omur bilmiyorum. Yaş 24 hayatımın en güzel günlerini yasamam gerekirken evden işe işten eve asosyal bir insan oldum çıktım. Oral finas androcurun yanına 2-3 günde bir dutas da eklicem o da olmazsa Diane o da olmazsa iyi kötü ektirip saçma sapan bi görüntüyle yaşarım napalim. Yazarken bile doldum yani ruh halimi siz düşünün..

Banned
    muzdarip gerçekten zor bi durum seni anlıyorum.sadece kıl denilen olayın hayatımızda ne kadar büyük etki yarattıgının en iyi örnegi sensin.inş androcurdan falan sonuc alırsın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçları kazittim bi hevesle tedaviye başladım oral lokal herşeyi kullaniyorum desem yeridir ama saçlar uzadıkça hayal ettigim görüntü birer birer yok oluyor beynimde. İnanmazsiniz ruyalarima bile giriyor saçlı goruntum. Belki 1 ay herşey için kısa bir sure ama herkesten kaçarak saklanarak sırf hayatı ölmek için yaşayarak nasıl geçecek bir omur bilmiyorum. Yaş 24 hayatımın en güzel günlerini yasamam gerekirken evden işe işten eve asosyal bir insan oldum çıktım. Oral finas androcurun yanına 2-3 günde bir dutas da eklicem o da olmazsa Diane o da olmazsa iyi kötü ektirip saçma sapan bi görüntüyle yaşarım napalim. Yazarken bile doldum yani ruh halimi siz düşünün..
    her moralim bozulduğunda açıp guardiola'ya bakıyorum. adamın saçsız hali saçlıdan çok daha iyi

Banned
    dutas kullanalı 1 ay yaklaştı.şunu farkettim ac karnına içtiğimde gögüste agrı ve sivilcelenme yapıyor.tok karnına bu sorunlar pek görünmüyor.ac ken yan etki daha fazla hissediliyor sanırım

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakin ok dostum, ölmek için yaşamak falan bunlar ağır ve abartı laflar. o kadar cok takma, sana iyi geleceğine inandigin bi tedaviye başla, Yarın bi gün en kötü ektirip toppik kullanirsin, bu şekilde düşün yani
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 30/56 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon