Sayfa 52/56 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon
559 sonuçtan 511 ile 520 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxil içine 5 dutastaride atarak kullanıyorum hocam , riskli bölgede sayılmam sanırım , bu dutastaridelerin yüzde kaçı sisteme karışıyor onu tam olarak biliyor muyuz acaba hocam ?
    Dutasteridi hergün ya da 2 günde bir oral yoldan kullananların karşın siz 5 adet atıyorsunuz losyona 1 aylık bir süreç için ve bunun da 1/10 oranında sisteme karıştığını tahmin ediyoruz bu oran kişye göre değişebilir elbette.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutasteridi hergün ya da 2 günde bir oral yoldan kullananların karşın siz 5 adet atıyorsunuz losyona 1 aylık bir süreç için ve bunun da 1/10 oranında sisteme karıştığını tahmin ediyoruz bu oran kişye göre değişebilir elbette.
    hocam bu 1/10 oranında geçme hakkındaki düşünceye nasıl varıldı acaba ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu 1/10 oranında geçme hakkındaki düşünceye nasıl varıldı acaba ?
    Şu konuda enine boyuna tartışmıştık hocam bu konuyu http://www.sacimindoktoru.com/showth...p?t=681&page=2
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    proscari günde 1/8 seklinde almayı planlıyorum ( 5mg /8 ) acaba kaç ay devam etmemi onerirsiniz ..2 günde 1 bu sekilde alırsam 1 hapi 16 günde bitiriyorum dusuk dosaj gibi geldi ... her gün kullanıp 3 ay sonra 2-3 ay ara vermek mi yoksa 5 mg / 4 direk 6 ay kullanmak mi dersiniz ..su an kullandim kullandim yoksa kellige gidiyorum herhalde bir 1-2 yılım kaldı bölgesel kalıcı kelleşmelerin baslamasına ..Yani ya hep ya hiç ..

minoxidil 'e dutasterid karistirip beraber kullansam efsane olur ama malesef seboreik dermatit oldugum icin köpük formunu kullanmam gerekiyor o daha az kızarıklık, kabuklanma, kepek yapiyormus zannedersem

Yeni Üye
    Dutasteridi oral kullanma nasil uygulanmalidir ? Kac kapsul ya da gunde ne kadar

Yeni Üye
    Kullanim sekliniz nasila peki gunluk tek kapsul mu ?

Yeni Üye
    bende oral avodart kullanmayı düsünüyorum 4günde veya 3 günde 1 tane olmak üzere minoxil de kullanıyorum 4 kasımdan beri sizce baslamali miyim fotograf atamiyorum henuz ogrenemedim fotoğraf eklemeyi... ve basladıktan ne kadar sure sonra bırakmalıyım yada bırakmalı mıyım bırakınca neler yasaniyor ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ben de Avodart'ı haftada 1 ağızdan kullanarak ve Minoxilin içerisine karıştırarak tekrar tedaviye başlıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Min+dut Lokal fayda alan varmi acaba bilgi verebilirmi bende baslamayi düşünüyorum

Ben kullandığım dönemde çok iyi gelmişti. Zaten dutasin emildigini ilk 2 haftada anlıyorsun testoyu fena arttırıyor

Sayfa 52/56 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon