Sayfa 24/56 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
559 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

peki elsevein içine bir kaç tane atıp miracle gibi deneyen olmadı mı ? olumlu olumsuz yönlerini gözlemlediği kadarıyla aktarırsa iyi olur

Banned
    peki bu dutas sakal gelişimini engellermi ?

mrb bu ilaçı haftalık kullanım periyodunuz nedir acaba yoksa her gün mü
    kullanıyorsunuz?

Bugün 3u bir arada karışım yaptım bakalım nolacak:10dut, 20 ml elseve, 40ml minox.

Ben iki gunde bir avodart alıyorum saçlar çok iyi durumda koruma amaçlı sadece suanlik

Banned
    dökülme oranı nedir kardeşim.tamamen kestimi ?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemba123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün 3u bir arada karışım yaptım bakalım nolacak:10dut, 20 ml elseve, 40ml minox.
    Elsevle minoxu karıştırman, minoxun etkisini azaltır. Ayrıca genel bilgi olarak şunu bilin arkadaşlar; emilim denen olay çok zor gerçekleşen bir olay, Dermarollersız, dermastampsiz veya azelaik-retinoiksiz olmuyor. Kafada kuruyup gidiyor losyonlar maalesef
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elsevle minoxu karıştırman, minoxun etkisini azaltır. Ayrıca genel bilgi olarak şunu bilin arkadaşlar; emilim denen olay çok zor gerçekleşen bir olay, Dermarollersız, dermastampsiz veya azelaik-retinoiksiz olmuyor. Kafada kuruyup gidiyor losyonlar maalesef
    Elseve nin minox etkisini azalttığına dair bir çalışma varmı? Muhalefet olsun diye demiyorum sadece bilgi amaçlı. Çünkü yeni kullanmaya başladım. Etkisini kısa sürede anlamam zor. Bu losyonu hazirlamamdaki asıl amaç, elsevenin erken kuruma problemini ortadan kaldirip, daha geç kuruyan min-dut losyonla beraber kullanmak. Böylece min-dutla beraber elsevenin emilimi de artar diye düşündüm. Losyonu uygularken de 5 fis yerine 6 fis kullaniyorum, azalan minox oranini artırmak için.

Banned
    mehmetu63 posta kutunu bi boşalt

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende oral avodart kullanımına basladım 10 gün oldu iki günde bir alıyorum.2 aydır min dut kullanıyorum ama bir etkisini göremedim minox artık bende etki etmiyor malesef ama yinede minox kullanmaya devam edicem oral dut alırken.

Sayfa 24/56 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon