Sayfa 19/56 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
559 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana kucuk bi tavsiye veriyim.Dokulen sakak yanlari varya tamamen ciplak olan alanlar.Minox kullaniyorsan her gun orayi ustarayla ustunden gec sonra sur losyonu.Ben ilk minox kullandigimda yeni cikan tuyleri de kaziyordum.Sac formuna kavusana kadar kaziyip devam ettim.Tuy olarak kalmadilar saglikli saca donustuler.Soyledigimden birsey kaybetmezsin mutlaka dene.Ustteki olu deriyi atiyor , ya da losyon emilimi artiyor bilimsel acidan detayli bilgi veremiycem ama ise yaradigi icin uygulamak isteyenler olur diye yaziyorum.Bir an once istedigin saclara kavusmani umuyorum.Dokulen saclarina bakinca empati yapip ayni aciyi hissedebiliyorum.Buna da ayna noron diyorlar.
    Sacin kazitilip sonrasina minox kullanmanin faydasini gorenlerdenim. Firsati olanin bir denemesi lazim.

Benim alamadığım finasterid nasıl ön çizgiyi bozuyor anlamadım.. bilen varsa anlatsın

toomy156
    Guest
    aynen dogru soluyorsun kardeş ben 1ay propecıa kullandım işerken sperm gelıyordu

toomy156
    Guest
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu dutasterid gerçekten çok enteresan. hem daha çok dht baskılıyor hemde kullananlara göre yan etkileri daha da az. finasterid 1mg kullananlarda genel olarak menide hafif sıvılaşma(sulanma) vardır.(bunun nedeni sperm miktarının bir miktar azalması ama sperm kalitesinde değişme olmuyor.). ama dutasterid kullananlarda sanırım böyle bir şey bile pek görülmüyor.
    aynen ole kardes ben 1ay propecıa kullandım ıserken sperm gelıyordu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı burak_1452 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim alamadığım finasterid nasıl ön çizgiyi bozuyor anlamadım.. bilen varsa anlatsın
    oyle bir sey yok ilac on bolgeye fazla etki etmiyor verteksi guclendiriyor.Dokulesi devam edenlerde finas on cizgiyi bozdu diyor.Ilac kullandim daha cok doktu diyenlerde var.Acikcasi ben bu laflara hic itibar etmiyorum.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyle bir sey yok ilac on bolgeye fazla etki etmiyor verteksi guclendiriyor.Dokulesi devam edenlerde finas on cizgiyi bozdu diyor.Ilac kullandim daha cok doktu diyenlerde var.Acikcasi ben bu laflara hic itibar etmiyorum.
    Bencede Haklısın

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak_1452 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede Haklısın
    Oral dutas ne kadar kullandınız ?

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral dutas ne kadar kullandınız ?
    tam bir ay oldu bugün

Banned
    oral dutastan fayda görüomusun

benim sorunun şakaklardaydı finasteridle tepeyi koruyorum zaten ben şakaklara ekim yaptırmıştım seyrek oldu ..onun için dutasa başladım 1 ayoldu buğün şakaklarımın içinde tüylenme var ama saça dönüşürmü bilmiyorum

Sayfa 19/56 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon