Sayfa 34/56 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
559 sonuçtan 331 ile 340 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Selam dostlar .. Bende 1 ay finasterid kullandıktan sonra avodarta geçti .. bendede sivilce yaptı

özellikle alın ve yanağın sağ sol bölgesinde , sağ kaybolsa sol çıkıyor sol kaybolsa sağ çıkıyor delircez bu gidişle heralde
    Tedavim

1: Miracle Losyon ( Günde 2 defa Sabah akşam - 2 ml )

2: Dutasterid günde 1

3: Biotin 10mg

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JackPoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar .. Bende 1 ay finasterid kullandıktan sonra avodarta geçti .. bendede sivilce yaptı

özellikle alın ve yanağın sağ sol bölgesinde , sağ kaybolsa sol çıkıyor sol kaybolsa sağ çıkıyor delircez bu gidişle heralde
    Geçmiş olsun o sorunu bende çok yaşadım.Allah yardımcın olsun

Saol hocam , bakalım geçmezse veya yavaşlamaz ise , finasteride geçip dutu topikal uygulicam , bide bu sivilceler çok garip normal sivilce gibide değil acayip çıkıyor : )
    Tedavim

Banned
    2 aydır dut kullanıyorum saclarımın özellikleri yanları dogru düzgün hiç uzamazdı.sacımın kullandıgımdan beri hızlı uzadıgını farkettim

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JackPoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol hocam , bakalım geçmezse veya yavaşlamaz ise , finasteride geçip dutu topikal uygulicam , bide bu sivilceler çok garip normal sivilce gibide değil acayip çıkıyor : )
    Hocam sonuçta ikisi de dht blokluyor.Bir kaç ay devam edin hala geçmesse bırakmaktan baska carenız malesef yok.Ben bırakalı nerdeyse 8 ay oldu ama hala sivilceler var nadir de olsa.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finansterid veya dutasteride ikisininde gorevi ayni dutas biraz daha fazla dht blokluyor burdaki ince nokta bu ilcalari kullaninca olusan testesteron artisi kimilerinde cok siddetli bi artis oluyor ve yikici bi sac dokulmesine sebep oluyorneger bu ilaclarin yaninda testesteronu baskilayan bisey kullanamzssaniz hep yerinde sayarndurrusunuz bizzat ben yasadim benim tavsiyem bu ilaclari kullanirken hergun yaninda bir bardaknveya iki bardak nane cayi veyabmeyan koku cayi icin muazzam sonuclar alirsiniz
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Ozaman nane çayınıda listeye ekleyelim bu gidişle taş kemircez heralde : )
    Tedavim

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finansterid veya dutasteride ikisininde gorevi ayni dutas biraz daha fazla dht blokluyor burdaki ince nokta bu ilcalari kullaninca olusan testesteron artisi kimilerinde cok siddetli bi artis oluyor ve yikici bi sac dokulmesine sebep oluyorneger bu ilaclarin yaninda testesteronu baskilayan bisey kullanamzssaniz hep yerinde sayarndurrusunuz bizzat ben yasadim benim tavsiyem bu ilaclari kullanirken hergun yaninda bir bardaknveya iki bardak nane cayi veyabmeyan koku cayi icin muazzam sonuclar alirsiniz
    Bu önerdiğiniz çaylar ,yıkıcı düzeyde olan testesteron hormonunu baskılamak için mi hocam. söylediğiniz çayların etkileri arasında göremedim testesteron ile ilgili birşey. sanırım kişisel bir deneyim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam nane cayı nin testoyu dusurdugu sabittir ingilterede bunla ilgili bi arastirma yapilmis arastiriken okumustum ki . emin ol dusuruyor tecrubeyle sabit
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydır dut kullanıyorum saclarımın özellikleri yanları dogru düzgün hiç uzamazdı.sacımın kullandıgımdan beri hızlı uzadıgını farkettim
    İşte bu çok iyi bir işaret. Ben 8 ay oral dut kullandım buna rağmen ön ve tepedeki saçlarım hiç hızlı uzamadı. Yanlar ve enseyse hep hızlı uzuyor çünkü dht baskısı yok oralarda.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Sayfa 34/56 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon