Sayfa 29/56 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
559 sonuçtan 281 ile 290 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dutasteride de işe yaramıyorsa dianeye geçerim fikrini aklınızdan çıkarın
    gidin sigaraya alkole verin kendinizi daha iyidir.İçmem dediğim sigarayı da içer oldum iyice,geçenlerde yol yakınken döneyim başlamayım şu merete diyordum,daha yeni bi dükkanın kamerasında verteximi çok güçsüz gördüm canım sıkıldı şu an bunları yazarken yaktım bi tane daha.
    Finasteridi sabırla içiyorum ama yok olmuyor olmuyor ön tarafı geçtim vertex bile hala son derece minyatür bende.2 ay sonra falan dutasa geçerim heralde,finasteride zaman vermekten yana oldum hep bu zamana kadar bi ara dutasteride geçmeye niyetlendim günaşırı olacak şekilde 3 tane falan içtim halsizlik falan yaptı hem de finasteride sabredin falan diyenleri çok görünce hairlosstalkta tekrar geçtim ama yok ya olacak gibi değil.
    1 yıl da dutasterid falan denerim şu elimdeki finasterid bi bitsin.
    o da olmazsa koy götüne rahvan gitsin artık,herkes mutlu olacak diye bi şart yok

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutasteride de işe yaramıyorsa dianeye geçerim fikrini aklınızdan çıkarın
    gidin sigaraya alkole verin kendinizi daha iyidir.İçmem dediğim sigarayı da içer oldum iyice,geçenlerde yol yakınken döneyim başlamayım şu merete diyordum,daha yeni bi dükkanın kamerasında verteximi çok güçsüz gördüm canım sıkıldı şu an bunları yazarken yaktım bi tane daha.
    Finasteridi sabırla içiyorum ama yok olmuyor olmuyor ön tarafı geçtim vertex bile hala son derece minyatür bende.2 ay sonra falan dutasa geçerim heralde,finasteride zaman vermekten yana oldum hep bu zamana kadar bi ara dutasteride geçmeye niyetlendim günaşırı olacak şekilde 3 tane falan içtim halsizlik falan yaptı hem de finasteride sabredin falan diyenleri çok görünce hairlosstalkta tekrar geçtim ama yok ya olacak gibi değil.
    1 yıl da dutasterid falan denerim şu elimdeki finasterid bi bitsin.
    o da olmazsa koy götüne rahvan gitsin artık,herkes mutlu olacak diye bi şart yok
    Ektiririz be abi napalım bende de miracle ise yaramadı pek finasterid alayım dedim yüzüm sivilce doldu dutasterid kullanırsam yüzüm daha kötü olur heralde de onu da kullanmaya korkuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilmiyom abim de umut etmekten yoruluyor insan belli bi yerden sonra.finasterid bende sivilce yapmadi ama dut ictigim zaman cıkıyor sagdan soldan.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyom abim de umut etmekten yoruluyor insan belli bi yerden sonra.finasterid bende sivilce yapmadi ama dut ictigim zaman cıkıyor sagdan soldan.
    Haklısın abi bir de emek veriyoruz sonucu gelmeyince daha çok koyuyor insana hatta ailem losyon daha kötü yapıyor saçını filan diyor iyice moralim alt üst oluyor bir de Üniversite için il dışina çıkıyorum kalacağım yerde de losyon surebilecegimi sanmıyorum ne yapıcam bilmiyorum abi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Napalım dostum .Çok kişi gördüm koy gtune diyip ulan keşke bırakmayayadık diyen.Olmuyo işte neyapalım.Bakalım diane kullanırım bir süre sonuçta kullanmayan yok değil.Açık konuşacam dutu bu aralar 3 e çıkardım günlük daha yeni.Ümidim en azından 6 ay dolmadan dökülkmeyi kessin.Eğer oda olmaz ise 2-3 ay diane kullanırım,vücudumun verdiği tepkiye göre devam eder,azaltır veya bırakırım.Hiç biri olmazsada bir psikologmu,psikiyatrmı herneyse gider ona derim böyle böyle kurtulmam lazım bu illetten birlikte yaparız bişeyler.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Dustaterid'in yan etkileri hakkında bir yazı:

4300 hastanın üzerinde BPH’lı erkeklerde yapılan plasebo kontrollü bir çalışmada, her iki gruptaki hastaların % 6’sı yan etkiler nedeniyle çalışmayı yarıda bırakmış, bu yan etkilerin dutasterid uygulananlarda % 3, plasebo uygulananlarda ise % 2’sinde kullanılan tedaviye bağlı ortaya çıkmış olabileceği söylenmiştir (11). (Tablo 2.1) Seksüel yan etki insidansı, tedavi süresi uzadıkça azalmaya başlamıştır. 6. ayda, plasebo ve dutasterid uygulanan hasta gruplarında empotans, libido azalması, ejakülasyon bozuklukları ve jinekomasti insidansı % 1’ in altına düşmüştür. Bu 2 yıl boyunca devam etmiş, sadece tedavinin birinci yılında % 1 olan jinekomasti insidansı % 2 ‘ye yükselmiştir (16). kaynak: İstanbul Sağlık Müdürlüğü

Oral kullananların içini bir nebze ferahlatır diye düşünüyorum.

toomy156
    Guest
    üstat ben 1.günümdeyim suanda avodartta 1.kutuyu bıtırınce burada bılgılerı paylaşıcam şampuan bıoxcın forte kullanıyorum baya etkılı oldu bende 1.kutu bıtınce burada paylaşım yapıcam

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben dutasteride'tan daha az yan etki gördüm finasteride'a göre.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

beyler yenı fotom profılımde anlık bugun

Banned
    1 haftadır kullanıorum dutas.4-5 ay sonra gelişmeleri yazarım

Sayfa 29/56 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon