Sayfa 54/56 İlkİlk ... 4445253545556 SonSon
559 sonuçtan 531 ile 540 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Yeni Üye
    Alıntı forza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dutasterid bu saça iyi gelir miEklenti 4363
    korumaya ve gürleştirmeye muhakkak yeter ama saç çıkısı sağlar mı bilemiyorum. tepe saçlarını koruyup güçlendirirseniz yanları da 0/1 numara traşı yaparak kötü görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dutasterid bu saça iyi gelir miEklenti 4363
    Senin yeni saç çıkartman için uğraşmana gerek yok kardeş sadece o kafadaki mevcut saçlar kalınlaşsın emin ol biraz uzasa kafa derin bile görünmez

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç çizgin duruyor dökülme tipin AGA mı ? Saç tellerini kalınlaştırırsan biraz da topik yardımıyla hayatına devam edebilirsin

Üye
    Yer
    sivas
    Dökülme tipi aga değil. Kadınlarda daha çok görülen ludwig tipi dökülme. Burda ince teller var bakalım 1 buçuk aydır tedavi uyguluyorum. Henüz bi gelişme yok. Saçlar uzasa bile kapatmıyor deriyi tepe öylece hava alanı gibi duruyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Dökülme şekliniz saçınız benimkiyle aynı. Ama dutasa finasa artık hiç gerek yok... Gizem yarattım kaçıyorum pek yakında ilaçsız losyonsuz sonuçlar geliyor... ��

Yeni Üye
    dutasterid oral kullanımda kaç ay sonra saçlarda etkisi ortaya çıkmaya başlar

Arkadaşlar dutasterid bende menide sıvılaşma yaptı bıraktım hala devam ediyor yardımcı olabilcek varmı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://www.youtube.com/watch?v=zwgVvkjRTuU
    İngilizcesi iyi olan arkadaşlar bu video hakkında açıklama yapabilir mi güzel bilgiler var anladığım kadarıyla

forumu okursanız böyle ilaçları çok sayıda kullanan var, ancak insanlar şunu halen anlamıyorlar. tamam bu ilaçlar saç çıkarıyor ama kimse bu ilaçları uzun süreli kullanamıyor, ilçları bıraktığınızda baskılanan hormonlar tekrar ve daha aşırı bir dökülmeye neden oluyorlar. formada bu durumu yaşayan birçok kişi var, deneyimlerinden aktardıklarına göre saçları hepsinin eski halinden daha kötü bir seviyeye gelmiş, yani ben bu ilaçlarla saçı çıkarayım da sonrasında daha hafif tedavilerle saçımı korurum olmuyor. ama halen at gözlüğüyle mi bakıyor insanlar anlamıyorum, bu ilacı boşuna kullanmış oluyorsunuz, hatta sağlığınıza ne kadar kötü etkiler bıraktığını da bilmiyorsunuz. mümkün olduğu kadar daha az yanetkili, sürekli kullanıma uygun, devam ettirilebilir tedaviler uygulayın, baktınız olmuyor, vucudunuza bunca zarar vereceğinize ve sonucunda yine elinizde bir sıfır kalacağına bu şekildeki tedavileri bırakıp, protez saç, saç ektirme veya gelecekte tedavisinin bulunacağını ümit ederek kellikle barışık yaşama yolunu seçilmeli diye düşünüyorum

Sayfa 54/56 İlkİlk ... 4445253545556 SonSon