Sayfa 31/53 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
559 sonuçtan 301 ile 310 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakaklarim zaten geriliyordu awodarttan once engellemek icin awodarta basladim. Belirttiginiz yanetkiler asiri olusmadi bende bi kac siwilce ilkin cikmisti bunlar awidarttan once de oluyodu. Awodarti biraksam yerine ne kullanmami tawsiye edersiniz
    Forumdaki bir çok kişi tarafından pek onaylanmıyor bizim tedavimiz.Ben Aldactone kullandım yaklaşık 4ay baya bir ilerlerme kaydettim.Bana sorarsanız 12.5 mg androcur+10 mg nolvadex öneririm 3-5 ay kullanıp belli bir hacim kazandıktan sonra benim şuan yaptığım gibi minoxun içine androcuru ekleyip kullanabilirsiniz.Androcur ve Aldactone konusunda yanetkilerden de jinekomasti kesin oluyor.Cinsel anlamda çok birşey görmedim.Ama jino için nolvadex şart.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bütün seyrek yerler kapanmış hayırlı olsun. Sadece aldactone ve minox+androcur mu yaptı böyle ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    yeminle insanın kullanası geliyor yav korkuyorum.

Üstat ne demiş : " Hayat karar ve eylemdir"

Banned
    ne kullanmış bu

Siz aldactone mi kullandiniz androcur mu? Bide kullanirken nowaldex almadiniz mi jinekomasti icin niye jinekomasti olustu.

Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz aldactone mi kullandiniz androcur mu? Bide kullanirken nowaldex almadiniz mi jinekomasti icin niye jinekomasti olustu.
    Aldactone kullandım yaklaşık 4 ay.Aldactone ile nolvadex almadım bu nedenle jinekomasti olmuştu.bundan sonraki 1 ay da androcur kullandım nolvadex ile birlite.Fakat jineomasti rahatsız etmeye başladığı için bir süre ara verdim.Şuan topikakal devam edıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldactone kullandım yaklaşık 4 ay.Aldactone ile nolvadex almadım bu nedenle jinekomasti olmuştu.bundan sonraki 1 ay da androcur kullandım nolvadex ile birlite.Fakat jineomasti rahatsız etmeye başladığı için bir süre ara verdim.Şuan topikakal devam edıyorum.
    Minoxla aldactone'u ayrı ayrı mi kullandınız yoksa minoxun içine mi attiniz orayı tam anlamadım. Eğer minoxa atiyorsaniz kaç tane atiyorsunuz?

Bu yaklaşık 4 aylık Aldactone(50 mg) ve minox sonucu.Yanetki olarak da sadece jinekomasti gördüm.Şuan minoxun içine atıp hergün dermaroller ile uyguluyorum.Gerileme hissedersem Androcura başlayacağım.

Sayfa 31/53 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon