Sayfa 12/56 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
559 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence finas sende korumaya yetecek saç çıksa şimdiye çıkardı bence şakaklarında gerileme var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şakaklar finastan önce de geriliyordu ilerde de gerileyecek gibi bi hava var finas şakakları uzun süre tutamaz bende sanirim.Belki haftada 1 dutas icin kasima kadar beklemem

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mantık olarak tamam finastan 3 ayda harikalar yaratmasını bekleyemeyiz.Fakat bu 3 ay zarfında tedavimiz bize gelecek için göz kırpmalı diye düşünüyorum.Dolayısıyla zaman kaybetmeden dutas kullanmanızı öneririm

Hiç finasterid kullanmadan direk dutas kullanılabilir mi?

Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç finasterid kullanmadan direk dutas kullanılabilir mi?
    Hocam tedavimizdeki en önceliğimiz topikal tedaviler.Eğer tüm topikal çalışmalarınızdan sonuç alamassanız o zaman finas düşünmelisiniz.Eğer finas da etki etmesse en son oral tedavi yöntemi şuan için dutas olarak görünüyor.

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam tedavimizdeki en önceliğimiz topikal tedaviler.Eğer tüm topikal çalışmalarınızdan sonuç alamassanız o zaman finas düşünmelisiniz.Eğer finas da etki etmesse en son oral tedavi yöntemi şuan için dutas olarak görünüyor.
    Hocam ben kaç aydır miracle kullanıyorum sonuç alamadım şakaklar geriledi we şakakların yanları üst tarafı falan hep inceldi şakak taraflarım çok kötüleşti bu yüzden biseyler yapmalıyım hiç finasterid kullanmadım direk dutastan hafta 2 yada 3 kullansam şakakları kurtarabilir miyim acaba bilmiyorum böyle düsündüm bu görüntü canımı çok sıkıyor

Hocam ben kaç aydır miracle kullanıyorum sonuç alamadım şakaklar geriledi we şakakların yanları üst tarafı falan hep inceldi şakak taraflarım çok kötüleşti bu yüzden biseyler yapmalıyım hiç finasterid kullanmadım direk dutastan hafta 2 yada 3 kullansam şakakları kurtarabilir miyim acaba bilmiyorum böyle düsündüm bu görüntü canımı çok sıkıyor
    Hiç bir tedavinin garantisi yoktur.mevcut tedavileri kullanıp sonuçlarını görmeniz gerek.

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bir tedavinin garantisi yoktur.mevcut tedavileri kullanıp sonuçlarını görmeniz gerek.
    Biliyorum miracle kullandım 7 ay sonuç almadım, benim sorduğum finasterid kullanmadan dutasterid kullanılabilir mıi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Biliyorum miracle kullandım 7 ay sonuç almadım, benim sorduğum finasterid kullanmadan dutasterid kullanılabilir mıi
    dutas cok daha agirdir.Oral olarak kullanimini tavsiye edilmiyor.Turkiyede satilan yuksek dozda cunku arti yarilanma omru proscara gore cok uzun.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Kullanılabilir neden kullanılmasın.Ama öncelikle finas denemenizde fayda var.

Sayfa 12/56 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon