Sayfa 1/7 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Proscari biraktim

SaçımınDoktoru Üyesi

Proscari biraktim

S.a arkadaslar 1senedir proscar 1/4 kullaniyorum yaklasik 1 ay once libido ve cinsel istek tavan yapmisti ve bilincsizce artik proscar bas edemiyor diye dusunup hemenneczane ye kostum ve avodart aldim yaklasik 10 gun hergun bir adet attim ama bu dahada azdirdi . resmen surekli ereksiyon halinde dolaniyodum . sabah kalk sert ise git sert eve gel sert surekli bi cinsel istek . iserken bile hafif sert . kafayi yedirtti bana . nane cayina vurdum cok cok cok etkili ama yine sert yine sert. Uc gundur proscar icmiyorum Allaha sukur su an normal. Sert degil dokulmede sifira indi gibi . ama sac lar vasat. Miracleye basladim keske onceden baslasaydim on numara bisey yag mag kalmiyr kafada . simdiki korkum min dut acaba bu sisteme etki edermi yine sertli gunlere donmek istemiyom . bidaha bu lanet ilaclari oral kullanmayacagim .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

dostum bende 3 aydır prosvar kullanıyorum dökülme azalldı saçlar toparladı ama bende yan etki olayı var biraz o yüzden dhtyi bastırıp yan etki yapmayacak şeyler arıyorum Procerin diye bi hap buldum amerikada falan baya meşhur yan etki olayıda yok diyolar bilgisi olan buraya yazabilir mi

daha önce minox kullandım elimde ve saçımda egzama çıktı yan etkileri arasındada var zaten miracle losyon deriye zarar veriyor mu kullanmayı çok istiyorum ama saç derim hassas oldugu için korkuyorum biri yardımcı olsun

ve hocam sen proscarı benden daha uzun süre kullanmıssın ben sanki hayaların bile küçülmeye başladığını hissediyorum böyle bişey mümkün mü sence sende nasıl etkiler oldu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve hocam sen proscarı benden daha uzun süre kullanmıssın ben sanki hayaların bile küçülmeye başladığını hissediyorum böyle bişey mümkün mü sence sende nasıl etkiler oldu
    Hocam bende ilk bir hafta hafif isteksizlik hissettim cok az ama.sonra normale döndü 6 aya kadar dokulme hafif devam etti ama saclarim canlandi. 6 . ayda bıcak gibi kesti saclar saha kalkti 11. Ayda cinsel istek tavan yapti surekli ereksiyon halinde dolaniyodum buna mutakip saclar gunde 400 - 500 tel olmak uzere dikuldu bir hafta sureyle dvam ettim biraz azladi dort gundur biraktim sac dokulmem cok az suan .
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende ilk bir hafta hafif isteksizlik hissettim cok az ama.sonra normale döndü 6 aya kadar dokulme hafif devam etti ama saclarim canlandi. 6 . ayda bıcak gibi kesti saclar saha kalkti 11. Ayda cinsel istek tavan yapti surekli ereksiyon halinde dolaniyodum buna mutakip saclar gunde 400 - 500 tel olmak uzere dikuldu bir hafta sureyle dvam ettim biraz azladi dort gundur biraktim sac dokulmem cok az suan .
    Sen bence doğal yönden dene bide şansını. Bu arada Merck firması duysa seni yan etkisi azginlik diye referans gösterir hehe

SaçımınDoktoru Üyesi
    Muzadarip hocam dogal olarak tavsiye edeceginiz bisey varmi .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muzadarip hocam dogal olarak tavsiye edeceginiz bisey varmi .
    Doğal DHT blockerlar diye konu vardı sitede ama ben kısaca sayiyim.
    Soya ürünleri, kabak çekirdeği veya yağı, yesilcay, siyah kuru üzüm, nane çayı ısırgan felan da ise yariyormus sanırım.

Hocam bende yaklasık 20 gündür dut kullanıyorum .. önceden 1 ay proscar kullanmıstım .. duttan sonra bendede aşırı libido artışı oldu bununla beraber sivilcelenme .. şimdi libido normalde ben zorlamasam bisey olmuyor : d sivilcelerde geçiyor dökülmede çok azaldı .. nane çayınada basladım senin tavsiyenle gerçekten çok rahatlatıcı .. ama bende ki libido artışı duttan mı yoksa 1 aylık finasteridin etkisimiydi bilemiyorum
    Tedavim

1: Miracle Losyon ( Günde 2 defa Sabah akşam - 2 ml )

2: Dutasterid günde 1

3: Biotin 10mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı JackPoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende yaklasık 20 gündür dut kullanıyorum .. önceden 1 ay proscar kullanmıstım .. duttan sonra bendede aşırı libido artışı oldu bununla beraber sivilcelenme .. şimdi libido normalde ben zorlamasam bisey olmuyor : d sivilcelerde geçiyor dökülmede çok azaldı .. nane çayınada basladım senin tavsiyenle gerçekten çok rahatlatıcı .. ama bende ki libido artışı duttan mı yoksa 1 aylık finasteridin etkisimiydi bilemiyorum
    Libidoya cok dikkat et artma egilimi varsa dutu birak cunku ben finans kullanirken artis olunca duta gectim asiri bi artis oldu saci alip goturuyor yeni yeni toparlaniyor saclarim .hatta bana sorarsan birak ikisinide oyle birakinca sok dokulme felan olmuyor bende olmadi .eger testo artmassa yan etki goruyosun artarsa sacin dokuluyor yani bi caciga yaramiyor.
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Sayfa 1/7 123 ... SonSon