Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
68 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Proscari biraktim

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belli bi zamanı yok kişiden kişiye değişir yan etkilerin geçme süresi, çok geçmişin yok zaten ilaçla çok süreceğini sanmam
    senin verdiğin bilgiye dayanarak tekrar baslayıp 5-6 ay devam edip sacı tekrar güçlendirip basba bi şekilde korumaya calısıcam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin verdiğin bilgiye dayanarak tekrar baslayıp 5-6 ay devam edip sacı tekrar güçlendirip basba bi şekilde korumaya calısıcam
    abi proscarı nasıl bolecemki 5parçaya zaten küçücük ben 5mg alıyorum bakalım yanetki cok gorursem 1mg alırım birde sperm sıvılaşması bırde kızlara karşı isteksizlik başladı yolda yuruyen kızlara eskisi gibi dikkat edemiyorum

Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi proscarı nasıl bolecemki 5parçaya zaten küçücük ben 5mg alıyorum bakalım yanetki cok gorursem 1mg alırım birde sperm sıvılaşması bırde kızlara karşı isteksizlik başladı yolda yuruyen kızlara eskisi gibi dikkat edemiyorum
    youtube'da videoları var hocam bu konuda bi bak onlara

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim 0,2 ile 5 arasında fark yok demişsin.bunu nerde okudun.bilgi verirmisin.
    Bunla ilgili bir cok bilgi var japonyadada deney yapılmis . biraz arastir gorebilirsin .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    forumda bir cok kisi 4 e böluyor 5 mg yi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda bir cok kisi 4 e böluyor 5 mg yi
    Dörde bölmek daha kolay ondan . ama ben 8 parcaya bölüyorum on numara oluyor bi farkıda yok .
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlarım mınoxılle 1.ayım bıttı baya cıkan saçlar war çarşamba gunu ızınlıyım eczaneye gıdıp saç analizinin fotograflarını cekıp sızınle paylaşıcam bu forumda ılk olcak yani ne kadar saç çıkmış daha ıyı gorecek buradakı herkes
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım mınoxılle 1.ayım bıttı baya cıkan saçlar war çarşamba gunu ızınlıyım eczaneye gıdıp saç analizinin fotograflarını cekıp sızınle paylaşıcam bu forumda ılk olcak yani ne kadar saç çıkmış daha ıyı gorecek buradakı herkes
    Minoxu ilk defa kullanıyosun 4 5 vrya 6 . ayda mukemmel sac cikisi yasiycaksn . finas aldigin icin sonra geri hizli bi dokulme.olmuycak . ama su finansi 5 mg alma benden sanantavsiye . 5 mg cok cok fazla yazik vucuduna .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    reflex hyperandrogenicity durumu yasarsan 5 mg da daha siddetli olacaktir . ve olan sacin emeklerin hepsi bosa gidecektir benim gibi . psikolojisi cok kotu okadar emek ver bir ayda gitsin zar zor toparladim saclari ama reflex doneminden onceki gibi olcakmi muamma cikis var ama insallah olur cunki mukemmel sonuc almistim
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Yeni Üye
    Hocam siz proscardan fayda gördünüz mü bir de bu reflex her kullananda oluyor mu biçok kişi bahsediyor bundan ön çizginin gerilemesi olayı doğru mu? E ön çizgiyi bozuyorsa nerde saç çıkarıyor finasteride?

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon