Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: avodart ve prostagood

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prostagood'u bugün aldım yaklaşık 1 yıl kullanacağım. Nane çayı ile birlikte iciyorum. Bunun dışında 4 günde 1 avodart ve her gün aldactone içiyorum. Topikal tedaviyi tümüyle bıraktım. Bakalım nasıl olacak.
    Benden daha psikopatlari da varmış saygılar

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prostagood'u bugün aldım yaklaşık 1 yıl kullanacağım. Nane çayı ile birlikte iciyorum. Bunun dışında 4 günde 1 avodart ve her gün aldactone içiyorum. Topikal tedaviyi tümüyle bıraktım. Bakalım nasıl olacak.
    Hocam sen bir yil sonra "ay bu ilaclar hic bir ise yaramadi ayol" diye konu acacaksin gibime geliyor.
    Saka maka hocam bence bu kadar gazla ilac kullanma. Kullanacaksan da testlerini mutlaka yaptir.

Yaklaşık 1 yıldır prostagood'u kullanmadan önce proscar ile devam ediyordum. Hiç bir sıkıntı da yok bence abartılı anlatılıyor hatta geç boşalma işi o kadar işime geliyor ki mutluyum

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erkeklik bitme olayı çok saçma bir kere insan genlerine aykırı bir durum. İlacı bıraktığın an vücut kendini eski haline çevirmeye başlar. Ha belki yan etkilerden bazıları kalıcı olabilir ama sonuç olarak erkekliğin bitme gibi bir ihtimal yok. Öncelikle şunu bir kenara yazalım.

Yan etki konusuna gelirsek, bununla ilgili forumda onlarca konu var, meraktaysanız açıp inceleyebilirsiniz.

Bu ilaçları kullanan insanlar zaten nelerle karşı karşıya olduklarını biliyorlar.

Ayrıca finasteride'ın FDA onayı var, dutasteride FDA onayı almak üzere
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    arkadaşlar bu ilaçlar yaşlı insanlara ürologlar tarafından reçete ediliyorlar.ben 2 senedir prostat iltihabı hastasıyım.ağrıdan ağlasam bile doktor bu ilaçları kullandırmıyor.

1.etki: prostatı küçültür.bu prostat büyümesi ve prostat iltihabı hastaları için uygulanan tedavidir.çünkü her iki durumda da prostatta büyüme gerçekleşir.uzun süre kullanımda prostat küçülmesi kalıcı olur.

2.libido kesinlikle düşer.bu bilimsel bir gerçektir.inanmayan varsa gitsin bir ürolog ile görüşsün.ben dünya kadar ürolog ile konuştum.bu ilaçlar uzun süre kullanımlarda hormonları kalıcı etkiler.

ben bu prostat hastalığının en göbeğinden gelip yazıyorum bunları.burada bu ilaçları kullanın bir şey olmaz diyen kişilerin hiç biri daha prostatın ne işe yaradığını bile bilmezler.o yüzden siz beni dinleyin.kullanmayın bu ilaçları.

Hocam söylediğin etkileri görüyoruz zaten .. libido artışı sonra düşüşü bildiğin dalgalı kur gibi ne olacağı belli değil .. Ama şuan için dermanımız bu bizede kullanmaktan baska çare kalmıyor .. eminim kullanan çoğu arkadaşta bunun bilincinde herkes kullanıyorum ama belki yan etkisini çok görmem umudunu taşıyor .. bizde isteriz yan etkisi az saçta etkili biseyler ama malesef yok : )
    Tedavim

1: Miracle Losyon ( Günde 2 defa Sabah akşam - 2 ml )

2: Dutasterid günde 1

3: Biotin 10mg

Yeni Üye
    valla arkadaşım bu ilaçları kullanmaya devam ettiğiniz sürece zaman gelir keşke saçım olmasaydıda bu dertlere düşmeseydim dersiniz.benden uyarması..

Yeni Üye
    arkadaşlar aramızda genhair kullanan oldu mu
    işe yarar mı sizce propecia nın 0.25 losyon hali yan etki olmadığı iddaa ediliyor.

Yeni Üye
    minox un içene propecia atsak genhair elde etmiş olurmuyuz.

Yeni Üye
    bu ilaçları kullanmadan önce bir ürolog ile görüşün.size kesinlik ile kullanmayın diyecektir.kendi kafanıza göre iş yapmayın.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon