merhaba arkadaşlar.benimde yıllar boyu saçlarım ile ilgili sorumlarım oldu.ve deneyimlerime göre bendeki saç dökülmesinin yetersiz beslenme ile alakası olduğunu buldum.

şu anda polen tablet ve solgar saw palmetto kullanıyorum.gün içersinde ise ceviz fındık vs.şeyler yiyorum.gerçekte iyi geliyor.

asıl anlatmak istediğim ise bu avadort ve prostagood ilaçları.bende prostat iltihabı hastalığı var.bir erkeğin hayatı boyunca yaşayabileceği en korkunç hastalıktır.yaşım da 30 dur.bu hastalıkta bazen yaşlı hastalara avodart ve prostagood ilaçlarını recete ederler.çünkü prostat küçültür ama yan etki olarak ta erkeklik hormonu kalıcı olarak etkileyebilir.genç hastalarda ise kesinlikle recete etmezler.çünkü erkeklik hormonunu kalıcı olarak azaltma özelliği vardır.yani saç çıkaracağız diye erkekliğinizden olmayın.evet bu ilaçlar saçta inanılmaz etkiler yaratır ama bir erkek için çok çok tehlikelidir.zaten direk prostatı küçültücü etkisi var.bu etkide uzun kullanımlarda kalıcı olabiliyor.hem erkekliğiniz gider hem prostatınız.ben 30-40 tane ürolog doktor ile görüştüm.hiç biri genç hastalara recete etmiyorlar.bakın hastalara diyorum.kaldı ki siz hasta bile değilsiniz.

eğer kullanacaksanız solgarın saw palmettosunu ve polen kapsül kullanın.iyi beslenin.içki sigara içmeyin.solgarın ürününüde en fazla 3 ay günde 2 kez kullanın.

sakın ama sakın avodart ve prostagood kullanmayın.