Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: avodart ve prostagood

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teryer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minox un içene propecia atsak genhair elde etmiş olurmuyuz.

Minoxun içinde çözdürüp kullanabilirsiniz,ama bundan daha etkili olan dutas atıp kullanmak daha mantıklı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sağlıklı beslenebiliyorsanız ilaçların yan etkileri baya azalacaktır.

Yeni Üye
    bu avodart ve diğer proscar ilacını kesinlikle kullanmayın.bunlar üroloji bölümün yazdığı ilaçlar.bende de prostat iltihabı var.ama doktor genç olduğum için kesinlikle yazmıyor.bakın hasta olduğum halde yazılmıyor.prostatınızı daha çok bozar.buradaki çoğu arkadaş prostatın daha ne olduğunu bilmeden bu ilaçları kullanıyorlar.gidin bir ürolog ile görüşün.

bu ilaçlar sperm değerlerini bozar.prostat üzerinde herkeste kesin etki eder.bakın yan etki demiyorum.çünkü bu ilaçların verilmesin amacı prostatı küçültmektir.siz farkında olun yada olmayın prostat ile ilgili bir sıkıntıyı kesin ya çekiyorsunuz yada çekeceksinizdir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı orta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu avodart ve diğer proscar ilacını kesinlikle kullanmayın.bunlar üroloji bölümün yazdığı ilaçlar.bende de prostat iltihabı var.ama doktor genç olduğum için kesinlikle yazmıyor.bakın hasta olduğum halde yazılmıyor.prostatınızı daha çok bozar.buradaki çoğu arkadaş prostatın daha ne olduğunu bilmeden bu ilaçları kullanıyorlar.gidin bir ürolog ile görüşün.

bu ilaçlar sperm değerlerini bozar.prostat üzerinde herkeste kesin etki eder.bakın yan etki demiyorum.çünkü bu ilaçların verilmesin amacı prostatı küçültmektir.siz farkında olun yada olmayın prostat ile ilgili bir sıkıntıyı kesin ya çekiyorsunuz yada çekeceksinizdir.
    hocam avodart falan kullanmayın diyorsunuz aslında haklısınız bu konuda , fakat ben avodartı minoxidilin içine atıp kafama topikal olarak uyguluyorum , bu şekilde kullanmamın bile sizce zararı yan etkisi falan olabilir mi ? bu ihtimal yüzde kaçtır ? topikal kafaya sıkınca avodartı yüzde kaçı sistemimize karışır bu ilacın ? yan etki yapacak kadar etkileyebilir mi ?

Yeni Üye
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam avodart falan kullanmayın diyorsunuz aslında haklısınız bu konuda , fakat ben avodartı minoxidilin içine atıp kafama topikal olarak uyguluyorum , bu şekilde kullanmamın bile sizce zararı yan etkisi falan olabilir mi ? bu ihtimal yüzde kaçtır ? topikal kafaya sıkınca avodartı yüzde kaçı sistemimize karışır bu ilacın ? yan etki yapacak kadar etkileyebilir mi ?
    bunu cildiye uzmanına ve bir üroloğa sormak gerekiyor.mutlakada sorun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı orta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu cildiye uzmanına ve bir üroloğa sormak gerekiyor.mutlakada sorun.
    Ürologa sordum bisey soyleyemedi hocam bu konu hakkinda ilk defa boyle birsey duydum falan dedi hatta

Yeni Üye
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürologa sordum bisey soyleyemedi hocam bu konu hakkinda ilk defa boyle birsey duydum falan dedi hatta
    ürolog doktor oral yoldan avodart hakında bilgi verebilir ama saça uygulandığını bilmemesi çok normal

Sayfa 3/3 İlkİlk 123