Sayfa 27/49 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
483 sonuçtan 261 ile 270 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

peki beyler pahalı değil mi yaa internette 118 lira felan yazıyor 1 aylık galiba
    ben 12 ay kullansam 12*118=1416

Alıntı achilles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki beyler pahalı değil mi yaa internette 118 lira felan yazıyor 1 aylık galiba
    ben 12 ay kullansam 12*118=1416
    1/5 proscar kullan

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş yeter kadın falan olmayacaksınız saçını seven riskleri göze alıp denesin.Daha 18 olmadım ama başlayacağım 22 yaşımı beklersem başlamak için kel kalmış olacağım.
    Henüz 18 yaşında olmadığın için aşağıdaki yorumu okumanı tavsiye ederim.

"Ergenlik döneminde bu ilaçların kullanılması ise erkeklerde erkeksi farklılıklarının oluşmasını engelleyebilir ve birçok kalıcı cinsel problemin meydana gelmesine neden olabilir."

http://eczacininsesi.com/?yon=majistral&id=70

Finesterin kullanırken alkol ve sigara kullanımının bir sakıncası var mı acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Yeni Üye
    Arkadaşlar proscar ile ön çizgiyi bozarmı diye kendi kendimde deneme yaptım.. proscarın ön cızgımı bozdugunu dusunuyodum ve deney yapmaya karar verdım.. proscarı gunde ıkıye cıkardım sabah ve aksam yanı.. sonuç :

ön taraf inceldi köşeler acıldı ve elım degse bıle saclar elıme gelmeye basladı... sımdı ıkı aydır vıtamın ılacına basladım dokulme durdu sakaklarda.. yanı finasterıde evet kesınlıkle ön çizgiyi bozuyor..

Alıntı Rookie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar proscar ile ön çizgiyi bozarmı diye kendi kendimde deneme yaptım.. proscarın ön cızgımı bozdugunu dusunuyodum ve deney yapmaya karar verdım.. proscarı gunde ıkıye cıkardım sabah ve aksam yanı.. sonuç :

ön taraf inceldi köşeler acıldı ve elım degse bıle saclar elıme gelmeye basladı... sımdı ıkı aydır vıtamın ılacına basladım dokulme durdu sakaklarda.. yanı finasterıde evet kesınlıkle ön çizgiyi bozuyor..
    günde 2'ye çıkardım diyorsunuz,testoyu nasıl arttırdıysanız artık...

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finesteride başlayalı 2.5 ay oldu. Kendimden de tecrübe ettiğim üzere serbest testonun ön çizgiyi bozmasını istemiyorsanız kesinlikle spora başlayın. Özellikle vücut geliştirme çalışanların kasların onarımı için bol miktarda testoyu kullanacaktır. Böylece serbest testo kaslarınıza giderek inanılmaz bir hacim kazanacaksınız ayrıca jinekomasti derdiniz olmayacak ve testodan dolayı şakaklarınızda bozulma meydana gelmeyecek. Ayrıca yıllardır alamadığım hacimi bu sayede kazandım benden sizlere tavsiye...
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

Alıntı Rookie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hangi vitamini kullanıyorsun dostum bende saç için vitamine başlıcam kararsızım

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finasterid kullanip saci cikanlar anti androjen losyonlarla sacini koruyabilirmi
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasterid kullanip saci cikanlar anti androjen losyonlarla sacini koruyabilirmi
    çok zor kardeşim . 6 ay finas kullandım mükemmel sonuç aldım. şuan bıraklı ve topikalleri deneyeli 6 - 7 ay oluyo ve nerdeyse finasla gelenlerin hepsi gitti

Sayfa 27/49 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Members who have read this thread: 10