Sayfa 28/49 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
483 sonuçtan 271 ile 280 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tedavim;

Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trump'ın finans kullandığını söylüyor ama adamda aslan yelesi gibi saç var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trump'ın finans kullandığını söylüyor ama adamda aslan yelesi gibi saç var.
    Sanılanın aksine öyle değil bir çeşit tarama hilesi ile kapatıyor.yandan alıp üste tara
    https://www.youtube.com/watch?v=u0BYqzdiuJc
    Tedavim;

Bu sitenin en güzel yanı dertleşebilecek insanların olması çünkü en yakınlarımıza bile finans ya da doğum kontrol hapını losyon yapıp kafamıza sürdüğümüzü söyleyemiyoruz zaten söylesek de bıraktırmaya çalışırlar ama burda rahatça söyleyebiliyoruz.
    Bunun dışında 1/6 ve 1/5 şeklinde finans kullanıyorum yaklaşık 3 ay oldu yan etki olarak iri iri sivilceler çıktı şimdilik onlardan kurtuldum menide sıvılaşma oldu ama oda geçti.
    Jinekomasti gibi bir şey olmadı çünkü gögsüm de ağrı sızlama gibi belirtiler görmedim.
    Ereksiyon sorunu olduğu sanıyordum ama yokmuş ilacın yan etkilerini okuyunca kendimi buna inandırmışım.
    Şimdi de miracle ekledim 15 gün falan oldu.
    Etki olarak ilk 2.5 ay falan dökülmeyi hızlandırdı sönük ince saçlar daha çok döküldü ancak şimdiler de dökülme azaldı gibi geliyor normal seyrinde ilerliyor.
    Sonuç memnun edici olursa ne yaparım bilmiyorum proscarla 10 yıl kullanıp saçlarını koruyan insanlar var.
    Küçük küçük saçlar çıkıyor gibi eğer saç olursa mutlu oluruz olmazsa da alıştık zaten.
    Tedavide referans olarak uzmanın tedavisini aldım.
    Belki sonrada minox eklerim tedavime.
    Yani 24 yaşındayım bu yıl üni bitiyor seneye kpss var olur da atanırsam en güzel sonucu almak için para harcarım..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Adamda hala bir miktar on cizgi bile var be hileyle hurdayla olacak is degil hatta finas'in bile tek basina bu saci saglayacagini dusunmuyorum. Sac isi cok sikintili is ya, keske baska dertlerim olsaydi.
    Hayatimin beklenmeyen bir aninda sac konusunu kafaya takip düşmekten bikmis durumdayim.

Yeni Üye
    Beyler yaklaşık 1 senedir finasterid kullanıyordum saçlarımda inanilmaz etki yaptı topıkal tedavılerımle fakat daha sonra kız arkadaşımla her bırlıkte oldugumda penıs ereksıyonunda düşme ve inanılmaz isteksizlik oldu.Finasterid i bıraktım topıkalle devam edıyorum 2 aydır dokulme artmadı hala hıc dokulmuyor sanırım hormon sevıyesı duzelmedı. Pekı suan ne oldu penisim neredeyse kalkmıyor 15 gunde 1 zar zor erekte edıp 1 kere bırlıkte oluyorum 2. postada kalkmıyor bile ve bu o kadar komık kı kocaman kalcalara sahıp kadın karsınızda ama sızın penısınız kalkmıyor. Bu artık canıma tak ettı bu finasterid tamamıyle bunyeye göre fark edıyor ama cok pısmanım keske almasaydım. Size söyleyecegım su erekte ve lıbıdo olarak nasıl bı tedavı yapmalıyım eskı halıme donemıyorum ve ınanılmaz uzuluyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Taskafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler yaklaşık 1 senedir finasterid kullanıyordum saçlarımda inanilmaz etki yaptı topıkal tedavılerımle fakat daha sonra kız arkadaşımla her bırlıkte oldugumda penıs ereksıyonunda düşme ve inanılmaz isteksizlik oldu.Finasterid i bıraktım topıkalle devam edıyorum 2 aydır dokulme artmadı hala hıc dokulmuyor sanırım hormon sevıyesı duzelmedı. Pekı suan ne oldu penisim neredeyse kalkmıyor 15 gunde 1 zar zor erekte edıp 1 kere bırlıkte oluyorum 2. postada kalkmıyor bile ve bu o kadar komık kı kocaman kalcalara sahıp kadın karsınızda ama sızın penısınız kalkmıyor. Bu artık canıma tak ettı bu finasterid tamamıyle bunyeye göre fark edıyor ama cok pısmanım keske almasaydım. Size söyleyecegım su erekte ve lıbıdo olarak nasıl bı tedavı yapmalıyım eskı halıme donemıyorum ve ınanılmaz uzuluyorum.
    5 . Senem düzenli ilişki hayatım var ilk bi sene sonra bende senin gibiydim ilişkiye girerken böyle sorunları düsünür basa cıkamazdım ama zamanla atlattım
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    Benımde nerdeyse 5 sene olucak.Öncelıkle bır doktora gorunmenı tavsıye ederım.Libıdo sertlesme sorunları genelde kolay cozulebılen sorunlar.Hormon takvıyesıde alman gerekebılır.Ben ılaca ılk basladıgım aylarda olmustu benzer sorunlar cok fazla dusunmekten ve pıskolojık olarak etkılenmekten oldugunu dusunuyorum.Ama herkesın bunyesı farklı tepkıler verebılıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Iyilesme surecini hizlandirmak icin hormon testesteron igneleri var onlardan kullanmanizi soylebilir doktorunuz. Umitsiz olmayin tedavi edilecek seyler kendi kendine toparlanmasi uzun surebilir siz gerekli tedavinizi yaptirirsaniz kurtulursunuz
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Arkadaslar proscarı bende kullandım tek kelime ile sacimi mahvetti simdi nasil toparlayacagim onu dusunuyorum kafa derim kupkuru oldu ön cizgi diye birsey kalmadı cok seyreldi saclar biraktim

Sayfa 28/49 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Members who have read this thread: 9