Sayfa 7/49 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
483 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

8 aydır günde 1/5 gece kullanıyorum,3 aydır ise 2 günde 1/5 e düşürdüm dökülme önceki 8 aya göre arttı ama bence ciddiye alınacak kadar değil(10 tel) .Aktif cinsel hayatınız yoksa finassız olmaz.Unutkanlık derdi biraz başa bela ama sonuçlar oldukça ciddi.finası akşam minoxil den önce alıyorum,gündüz almanızı tavsiye etmem.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PARKKAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 aydır günde 1/5 gece kullanıyorum,3 aydır ise 2 günde 1/5 e düşürdüm dökülme önceki 8 aya göre arttı ama bence ciddiye alınacak kadar değil(10 tel) .Aktif cinsel hayatınız yoksa finassız olmaz.Unutkanlık derdi biraz başa bela ama sonuçlar oldukça ciddi.finası akşam minoxil den önce alıyorum,gündüz almanızı tavsiye etmem.
    gündüz alımla, gece alım arasındaki fark nedir acaba? Sabahları 11 ile 11.30 arası diye belirlemiştim kullanımı. Eğer önemli bir nedeni varsa akşamları alacağım.

Yatmadan önce desek daha doğru olur sanırım.Finanstan sonra uyursanız büyüme hormanlarına etkisi daha çok olacağından ve göğüs acıması problemini ortadan kaldırmak için başladım ve sonuçtan memnunum ama vertex de tam bir kapanma sağlayamadım.Unutkanlıkta zirve yaşattığı için şimdilik ayda 2gr a düşürdüm.

toomy156
    Guest
    avodart dutasterıd oral kullanıyorum bugun 9.günüm spermde sıvılasma ve ereksıyon problemi dışında yan etkı gormedım 9.gun ıcın erken ama saçlarım daha az dokuluyor bence dutasterıdınde katkısı war buna

ben günde 1/4 finasterid alıyodum 1/5e çıkardım yan etki sadece belde ağrı bazen kalçanın bi noktasına vuruyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11 ay oldu yaklasik ,elimdeki paket bitse de gün aşırı dutasteride geçsem diye sabirsizlaniyorum.Bende etkisi yok anlasildi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben günde 1/4 finasterid alıyodum 1/5e çıkardım yan etki sadece belde ağrı bazen kalçanın bi noktasına vuruyor.
    bir bucuk sene kullandım sonra bıraktım.yan etkisi var ilacın kulanıp bir kaç ay ara vermek iyidir.
    bu ilaç kasların üerine etkisi var dikkat et bel olsun ayak olsun.kasların zayıflıyor.bir kaç ay ara vermek iyidi.r

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar merhaba.. finasterid i bir insan 30 yıl boyunca kullanabilir mi? bu tarz tedaviler de ömür boyu kullanım şart koşuluyor...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Soruma cevap verebilecek misiniz arkadaşlar? bu ilaç eğer kısa vadede faydalı ve sonra faydasız ise kullanmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum.. Bu konuda biraz aydınlatırsanız biz yeni başlamayı düşünenlere yol göstermiş olursunuz.....

SaçımınDoktoru Üyesi
    bünyene kalmış hacı abi.
    eğer yan etki görmezsen aralıklarla onlarca sene kullanan var.

Sayfa 7/49 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Members who have read this thread: 9