Sayfa 23/49 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
483 sonuçtan 221 ile 230 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yaklasik 2 haftadir qunde 50 mg oral spiro aliyrm deli gibi sacimi dokuyo libido tavan herkezi ciplak qormeye basladim ins duzelir
    Hocam hakkaten birazcik duzgun yaz ya cok kotu duruyor.

herkese selamlar...

-Ben 3 hafta kadar süredir Minoxidil kullanıyorum sabah 8 akşam 8 günde iki defa bazen 1 2 saat sapmalar olabiliyor tabi ki
    - Bunun yanında 5mg proscar hapını 4e bölerek kullanıyorum.

sanki bende biraz libido tavan yaptı ve spermlerde şeffaflaşma gibi bir şey var onun haricinde hiçbir sıkıntı yok gibi ( ağrı sızı kaşınma vs ) proscara ara vermem gerekirmi?

benim saçlarımın daha çabuk sağlıklı çıkması için başka extra olarak ne yapabilirim. Bunları deneyerek iyi sonuç alan arkadaşlar varsa yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.
    şampuan olarak blendax kepeğe karşı şampuanını kullanıyorum. işe yarayacak her türlü yorumlarla ilgileneceğim

saçlarımın sadece tepesinde 10 metreden gözle görülebilecek bir dökülme var genel olarakta çok fazla beellii olmayan bir seyrelme vardır .
    Konu ugur3344 tarafından (24.05.2016 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugur3344 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...

-Ben 3 hafta kadar süredir Minoxidil kullanıyorum sabah 8 akşam 8 günde iki defa bazen 1 2 saat sapmalar olabiliyor tabi ki
    - Bunun yanında 5mg proscar hapını 4e bölerek kullanıyorum.

sanki bende biraz libido tavan yaptı ve spermlerde şeffaflaşma gibi bir şey var onun haricinde hiçbir sıkıntı yok gibi ( ağrı sızı kaşınma vs ) proscara ara vermem gerekirmi?

benim saçlarımın daha çabuk sağlıklı çıkması için başka extra olarak ne yapabilirim. Bunları deneyerek iyi sonuç alan arkadaşlar varsa yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.
    şampuan olarak blendax kepeğe karşı şampuanını kullanıyorum. işe yarayacak her türlü yorumlarla ilgileneceğim

saçlarımın sadece tepesinde 10 metreden gözle görülebilecek bir dökülme var genel olarakta çok fazla beellii olmayan bir seyrelme vardır .
    Libido artması testosteronun artmasından dolayı ileri geliyor, meni şefaflaşması olağan bir şey.

Blendaxı falan siktir et, ketoral şamğuan al saçlarını haftada en fazla 2 olmak kaydıyla bunla yıka. Daha güçlü olması için 10mg biotin alabilirsin, haftada bir de dermaroller kullanabilirsin.

Yine ketoral, azalderm, acnelyse kremleri uygulayabilirsin.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar merhaba yaklaşık 8 aydır düzensiz de olsa finas. kullanıyorum saçlarım iyi durumda yaşım 31 ben agresif dökülmeyi hissettiğim an ilaca başladım.. şuan bırakmak istiyorum ama yola neyle devam edeceğimi bilmiyorum? bu konuda öneriniz ne olur acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba yaklaşık 8 aydır düzensiz de olsa finas. kullanıyorum saçlarım iyi durumda yaşım 31 ben agresif dökülmeyi hissettiğim an ilaca başladım.. şuan bırakmak istiyorum ama yola neyle devam edeceğimi bilmiyorum? bu konuda öneriniz ne olur acaba?
    aha tamda benim 5 yıl önceki durum sakı bırakma bırakacaksanda miracle losyon collagace gibi sürmelik losyonları kullan

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    http://www.burkina24.com/2016/03/30/...e-la-calvitie/
    inme ve klanser risaki artışı anektot bırakılmış haberde araştırın derim finastreid ......
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

finanstreidi 2 yılın üzerinde kullanan varmı aramızda dostlar?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finasteride den bahsetmiyor orda kellik hastalık mıdır başlığının altında 2001 yılında Finlandiya da yapılan bir çalışmaya göre kelliğin inmeyi %80 oranında arttırdığını göstermiştir diyor ne alakaysa. Buna ek olarak, 2013 yılında yayınlanan bir ABD meta-analiz, bu% 25 oranında prostat kanseri hastası riskini arttırdığı sonucuna varıldı. Batı Afrika'nın bazı geleneklerde, kellik refah ile ilişkilidir. Son iki cümle google çeviriden.Kel insanların bunlara yakalanma oranından bahsetmiş kısaca.Haberde ise kök hücreden bu işin çok yakın olduğundan falan bahsetmiş.Oda 10-15 sene sonra falanmış vs. hep aynı hikayeler yani.

Ben 2 aydir minoxidil %5 kullaniyorim sabah aksam. Minox kullanmaya basladiktan sonra saclarim daha cok dokuldu 2 ay oldu moralimi bozuyor tepwlerimde filan %30 daha cok seyrelme oldu eskiden boyle degildi. Gunluk solgar biotin hap aliyorum 2x 5000 lik
    4 gune bir dermaroller killaniyorum
    Finasterid 1 ay kullandim korktum biraktim yan etkilerinden

Minox sacimi cikarqcak diye kullandim daha kotu oldu
    Ilk baslarda minoxu kafama sikip masaj yapinca 1000 tane rahat sac elime dokuluyordu suan masaj sonrasinda 20 30 tane anca geliyor dokulen sac acaba duzelirmi sac cikarmi minoxla dokulenler geri gelir mi deneyimi olan ayni etkiyi gorenler var mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ugur3344 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 aydir minoxidil %5 kullaniyorim sabah aksam. Minox kullanmaya basladiktan sonra saclarim daha cok dokuldu 2 ay oldu moralimi bozuyor tepwlerimde filan %30 daha cok seyrelme oldu eskiden boyle degildi. Gunluk solgar biotin hap aliyorum 2x 5000 lik
    4 gune bir dermaroller killaniyorum
    Finasterid 1 ay kullandim korktum biraktim yan etkilerinden

Minox sacimi cikarqcak diye kullandim daha kotu oldu
    Ilk baslarda minoxu kafama sikip masaj yapinca 1000 tane rahat sac elime dokuluyordu suan masaj sonrasinda 20 30 tane anca geliyor dokulen sac acaba duzelirmi sac cikarmi minoxla dokulenler geri gelir mi deneyimi olan ayni etkiyi gorenler var mi
    1000 tel kadar sac dökulmesi cok anormal. Miracle ve dogal yoldan alinabilicek dht-blockerlera bakin bence.

Sayfa 23/49 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Members who have read this thread: 8