Sayfa 14/49 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
483 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Proscarla testis kuculmez. Ha tepki olarak ostorojen artarda gecici olabilir . bende bi ara oldu bir ay felan surdu ama o donemde sac dokulmem sifirdi
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar merhaba yasım 31 oldu ve 4 aydir proscar kullaniyorum 4-5-6-8 gibi parcalara bölerek yani her gün aynı doz olmasada.. Ben coook guzel bir sonuc aldim saclarim resmen kalinlasti ve yogunlasti psikolojim düzeldi. Yan etki gormedim diyemem cinsel isteksizlik oldu hala da var bazen olmuyo gibi ama genel olarak var. Su varki boyle mutluyum saclarim her gecen gun dahada gurlesiyor on cizgimde bence toparlandi.. simdi bi sorum olacak: kazandigim saclarimi finas harici uzun vadede yan etkisiz ne ile koruyabilirim?

Miracle losyon kullanabilirsin hocam diane35 deki anti androjen icerigi sayesinde sac kokunu dht den korudugunu belirtmis forum sahibi miracle hocam.yaniliyorsam beni duzeltsin arkadaslar.baska bu icerige sahip seyler forumda anti androjenler diye bi bolum acilmis orada yaziyor bakabilirsiniz.sizin icin mumkunse yuzunuz gozukmeden eski ve yeni hali olacak sekilde sacinizi gorebilmem mumkun mu acaba?ben de kullanmakla kullanmamak arasinda bi surecten geciyorum.sonucunuzu gormek isterim izmir35 hocam.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finasterid ile cikan saclari finasterid ile uzun vadede yan etkisiz koruyabilirsin bi dene bakalim ? Bu kadar korkmayinn finasterid'ten o internette okudugunuz yan etkiler abartılı.sonuç almişsın bu çok büyük bi şans senin yerinde ben olsam finasteride sarilip uyurum gece.bize ne finas fayda ediyor ne dutas

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Proscar'ı kaça bölersek bölelim, araştırmalara göre madem 0.5mg ile 1 mg neredeyse aynı dhtyi engelliyorsa, yan etkisi de aynı olacaktır. Tabi ilacı 8'e bölmek, benim için son iki üç parçasındaki etkinliği düşündürür, hava ile temas alan kırık ilacın etkisi düşebilir. Bu yüzden genelde 1/4 şeklinde içiyorum. Sonuçta çekindiğimiz yan etkilerin hepsi ilacın baskıladığı dht ile ortaya çıkıyor ve ne oranda alırsak alalım neredeyse aynı dht yi baskılıyoruz. Demek ki yan etki görme olasılığımız da aynı.

Bunun yanında finasın yan etkileri konusunda Tıbbiyeli'ye katılıyorum. Kullanmaya başlamadan evvel benim de gözüm çok korkmuştu fakat o kadar çekinilecek bir ilaç olmadığını düşünüyorum şu an. Belki vücudum,bünyem tolere ediyor onu bilmiyorum. Fakat şunu biliyorum ki çok korktuğum ilaca 3 sene önce başlasaymışım bunca hızlı gitmezmiş elimdekiler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet yuzdeler ayni ama bence fazlasi vucutta birikiyormu artik nedi 1/4 kullandigim zaman acayip bi testo artisi olmustu . su an oyle bi problem yok hersey yolunda
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proscarla testis kuculmez. Ha tepki olarak ostorojen artarda gecici olabilir . bende bi ara oldu bir ay felan surdu ama o donemde sac dokulmem sifirdi
    hocam prosccar emin ol küçültüyor prostat küçüldüğün idrara sık çıkılıyor testislerde penisde sönükleşme küçülme oluyor bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bilemedim bende olduysa yazin bir ay oldu cinsel istek azaldi ama su an hersey on numara cinsel istek saclar hersey yolunda yani .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilemedim bende olduysa yazin bir ay oldu cinsel istek azaldi ama su an hersey on numara cinsel istek saclar hersey yolunda yani .
    üstadım emin ol küçültüyor ben bunu bırakınca farkettim. propcia help de okudum.Adamlar küçüldü bili bili demiş.Bırakınca belli oluyor. Post sendrom var propcianın ben cidden bili bilinin kısaldığını farkettim 1 2 cm arası.Yaklaşık bir aydır keçi byonuzu ile toparladım.6 ay devam edecem.Konu hakkında penis büyütme formuna yazdım (gymforum) adamlar tedavi önerdi ve finas deyince güldüler.O yüzden bunu göz ardı etme.Finast prostatı küçültüyorsa penis nasıl büyük kalır hacı aynı bağlantıda oda küçülüyor.

Ne kadar sure proscar kullandin hocam?bu kuculme etkisini farkettigin surec nasildi?cinsel acidan performansin vs sperm kalitesinde dusus gozlemlemis miydin?

Sayfa 14/49 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Members who have read this thread: 9