Sayfa 22/49 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
483 sonuçtan 211 ile 220 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Son yoruma imzamı atarım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı alexandrosanz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar finasterid diyorum başka bir şey demiyorum... Sadece tek başına yeterli ama hemen müdahale edilirse etkili.. Saç dipleriniz yanmaya ve sızlamaya başladığında dökülmeden ilk şüphelenildiğinde hemen başlanması gerekiyor. yoksa verim alınamaz. Bu ilaç saçlarımı profil resmimde ki gibi yaptı. Kızların bakış açısı tekrar eski haline geldi. 6 ay önce miyatürleşmiş ,solgun , tüy şeklinde olan saçlarım siyahlaştı ve dolgunlaştı. saçlarımı dikebiliyorum... ilk 3 ay yoğun dökülmeler yaşadım.. Öyle böyle değil incecik ölü saçlar dökülüyordu ama sabrettim. Önler daha fazla önee çekildi korktum ama sabrettim.. Şuan ön bölgeden saç fışkırmaya başladı... İlaç etkisini gösterdi.. Gelelim yan etkisine : kasık ağrıları , spermde şeffaflaşme ve 3 ay sonra koyulaşma , testis küçülmesi belirgin küçülme var. Sperm üretimi devam ediyor ama eskisi kadar çok değil.. Karaciğerde inanılmaz ağrılar çektim. sağ boşluğumda bıçak saplanması hissinde ağrılar çektim. kasıklarımda ve testislerimde birden başlayan kramp ve bıçak batma hissi yaşadım. Şuan bu ağrıların hiçbiri yok. Peniste ilk aylar sertleşmede sorun yaşadım sonra geçti. Cinsel istek cok artmıştı dizginlemeye başladım. Mastürbasyon ne kadar çok çekerseniz o kadar daha fazla artıyor ve saçlar dökülmeye başlıyor. Hafta 2 kez yeterli. libidonuza sahip çıkın dizginleyin. finasterid vücudunuzda değişiklikler yapacak. Prostatı küçültüyor ve bunu ağrı ile size hissettiriyor. Zamanla gereken değişiklikleri yaptığında sizi kendine göre değiştirdiğinde yan etkiler kayboluyor. jinekomasti olayını takip edin eğer meme ucunda yanma ve kaşınma olursa veya bastırdığınızda acı hissederseniz nolvadex kullanın. bende olmadı ama hafif yağlanma hissettiğimde alıp kullandım günde 20 mg olarak memeler küçüldü ve hemen spora başladım sorun çözüldü. Bu ilacı kullanıyorsanız ter atmak ve hareket etmek zorundasınız. günde en az 3 litre su içmelisiniz. su içmezseniz yan etkiler artıyor inan ki gözlemledim kendimi cok dinledim. piskolojinize dikkat edin sabah 7 de ilacı içiyorum ve unutuyorum ilaç aldığımı. yüzümde ve vücudumda hayvani sivilceler cıktı ilk aylar. dokunduğumda cok sertti ve uç vermiyorlardı. alnımda siyah noktalar cıktı hemen müdahale edip çıkardım hepsini.şuan sivilce problemleri yok kayboldu. konsantrasyon ve odaklanma sorunları oluyor ama geçiyor. unutkanlık var ama eskisi gibi değil gün geçtikçe de azalmaya başlıyor. Spor yapın ve cok terleyin atıyor arkadaşlar ilacın bütün pisliklerini. Bacak. bel ve kalça ağrıları başladığında şunu bilin ki kaslarınız eriyor. ilaç düz kasları düzleştirmeye başlamış demektir. Hemen spora gitmelisiniz. yoksa bu ilaca devam edemezsiniz çünkü vücut kaslarınız erdiğinde ağrılar ve duruş bozuklukları meydana geliyor. bu kadar arkadaşlar hızlı yazmak zorunda kaldım yazım hataları için kusura bakmayın. SABIR , SPOR VE BOL SU İÇMEK BUNLARI YAPIN GERİSİNİ FİNASTERİD HALLEDİYOR ...
    hocam finasın olumlu etkisi konusunda size katılıyorum. ben biraz geç başladım ama 6 aydan sonra sonuç aldım. fakat olumsuz etkilerinin hepsini yaşamışsınız neredeyse. ben göze batan herhangi bir yan etki de yaşamadım. belki sizin sivilceler, ağrılar geçici ve başka şeylerdendir? ben ciddi anlamda ilk 6 ay hiçbir yan etki de düz etki de göremedim. ilacın son kullanma tarihini defalarca kontrol ettim o süreçte, süresi geçti de etkisinin kaybetti sanarak.

Sivilceler ve ağrılar finasterid yüzünden oluyordu. Ergenlikten 25 yaşına kadar hayatımda hiç yüzümde sivilce cıkmadı. İlaca başladıktan sonra çıktı otomatik olarak finasterid burada ortaya cıkıyor. olumsuz durumları yaşadım ama atlattım bende cıktı diye herkeste çıkacak diye bir durum yok. Şuan sende bu olumsuz etkiler çıkmamış olabilir. Fakat çıkmayacağı anlamına da gelmez. Karışık yani kime nasıl etki vereceği tam olarak bilinmiyor malesef. BU İLAÇ NE KADAR YAN ETKİ VERİRSE O KADAR DA SAÇ ÇIKIŞI OLUR. ACI AMA GERÇEK

SaçımınDoktoru Üyesi
    İsin ilqinc tarafi ve anlamadiiqm nokta normalde benm sacim yaqlanma aqri olmuyo ne zaman finans ve androjen kullansam sac diplerimde aqrilar artio hemde rahatsiz edici seviyede ve dokulmem aetio sakaklar geriye qidio normal minox kullaniyrm sac diplwrimde aqri falan yok bende androjen ilaclar ters etkimi yapiyo anlamadim

Bende sadece ilk 2 haftalık kullanım sonunda 3 günlük bi ereksiyon sorunu yarattı prospektüsü okuyunca içim rahatladı ve normale dondu cok hafif bir libido kaybı var açıkcası memnunum aşırı yüksek libidoda iyi birşey değil.
    Not: ilacı şubat sonundan beri kullanıyorum yaklaşık 2 ay dolmak üzere.
    Konu essentialwolf tarafından (20.04.2016 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

1 haftadır dökülme hızla arttı arkadaşlar. Saçlarım inceldi ben proscarı 4/1 bölüp içiyordum. 5/1 e bölüp içmeye başladım. Sertleşme sorunum vardı dozu düşürdükten sonra bu sorunda ortadan kalktı. Büyük bir ihtimal testesteron yükseldi. ama cinsel ilişki isteği artmadı yani testesteron yükseldiği zaman libidonun yükselmesi gerekmiyor mu ? Finasterid de döngü var mı ? Dökülen saçlar yine cansız ve ince... Ne anlama geliyor bu yani daha önce dht saldırısına uğramış olan saçlar mı ? yoksa dökülüp daha güçlü olarak mı çıkacaklar orasını kestiremiyorum. bu sorunu yaşayanlar var mı veya oldu mu ?

Arkadaşlardan bazıları testesteron seviyen artmış ilaca ara ver dedileri. Fakat ne kadar süre ara vermeliyim ? ön bölge acayip inceldi geriye cekiliyor. Verteks sağlam ama önler gidici gibi. Şimdi benim teorim ilk kullanmaya basladığımda verteks tüylendi kendine geldi ama dökülmeler devam bir ara kelleşti. Acaba o dökülenler dht saldırısına ugrayıp cansızlasan saçlar mıydı ? Sonra daha güçlü olarak cıktılar ve şuan orada sorun yok. Ama ön tarafta hiç dökülme olmadı yine cansızdı. Suan yaşadığım sorun ön tarafta.. Bu testesteronun artmasından mı kaynaklanıyor yoksa dökülüp daha güçlü dönüş olur mu ? bu konu hakkında bilgili olanlardan cevap bekliyorum..

miracle losyonu dene. proscarı da bırakma
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende yaklaşık olarak 3 aydır proscar kullanıyorum. Mevcut topikal tedavilerimden suan sadece spiro losyon kullanıyorum. Proscarı kullanmaya başladığım ilk dönemde 1/4 kullaniyordum cinsel yönden vs. Hiçbir yan etki yasamadin hergün bazen günde 2 kez mast. Yapıyordum ancak yağlanma yaptı ilaç bende oda şu şekilde üni. Okuduğum için sürekli fast food tüketiyorduk bundan da kaynaklı olduğunu düşündüm ve artık protein ağırlıklı besinler tüketiyorum yumurta tavuk eti vs. Gibi 2 kilo vermisim yavaş yavaş eski formuma giriyorum ancak saç çıkarma konusunda çok etkili olduğunu söyleyemem. Bende gözü kararttim ve yaklaşık 1.5 aydır günlük 1/2 şeklinde yani 2.5 mg finastaeride kullanıyorum ilk 1 ay yine cinsellik aynıydı ancak suan istekte bir azalma olduğunu söyleyebilirim 5. Gün hala yapmadım ama aklımda birazda kendimi dizginledim bakalım neler olucak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende yaklasik 2 haftadir qunde 50 mg oral spiro aliyrm deli gibi sacimi dokuyo libido tavan herkezi ciplak qormeye basladim ins duzelir

Sayfa 22/49 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Members who have read this thread: 9