Sayfa 19/49 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
483 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tabi yasim 25 arkadaslar ben 23 bucukta.baslamistim yani erken yasta baslamayin en az 22.23
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sevgili arkadaşlar merhaba, daha önce yazmıştım proscarı 4 aydır kullanıyorum. son günlerde cinsellik bayağ azaldı. şimdi bir kaç gün bırakıp beklemelimiyim yoksa kullanmaya devam edip 6. ay sonuna kadar vücut tepkisine göremi karar vermeliyim? Fikri olanlar fikir belirtirse çok sevinirim. Allah hepinize şifa versin...

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bırakma sakın bu finasın etkı ettıgını gösteriyor.cinsel ıstek arttıgı zaman kork sen .

SaçımınDoktoru Üyesi
    finansreid dozu ile oynayarak yan etkiyi minimizi ederek kullanmaya bakın bir çok ekim şaşalı gibi görünüyor ama altta finast var. saç için yeni yöntemler çıkana kadar bunları minimum dozla kullanmaya bakın ara sıra vucudu rolantiye alın toparlasın vucut sonra kullanmaya devam ama minimal doz ile kullanmaya bakın gençler.

Bendede minyatür saçlarda dökülme var cinsel istek eskiye nazaran biraz daha yüksek meni renginde şeffaflaşma devam ediyor normal mi arkadaşlar?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendede minyatür saçlarda dökülme var cinsel istek eskiye nazaran biraz daha yüksek meni renginde şeffaflaşma devam ediyor normal mi arkadaşlar?
    finasa devam cinsellik artınca saç gidiyor demek test. artıyor hocam. 1 mg ile devam et yada 0,5-0,75 ile ne kullanıyorsan saçlara finas dışında lokal tedavi başla.Düşük dozlarda artı yeşil çay iç haftada bir sonra bepanten bemik evigen karışım(hepsi12,5 lira) bu sana 5 hafta gider bunları yap toparlarsın inşallah.
    Unutkanlık başına bela olursa aklında olsun aile hekimine benoxol b12 vitamini yazdır.Meni az dersen keçi boynuzu özü al birer kaşık al aklına düştükçe.Birde suyu bol iç ilaçlar kolay atılsın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya arkadas 10 ayda sacimin fotosunu cekmisim simdi telefonda qordum bide 15vqun cektigim fotoya baktim benim tepe ve vertek baya toparlanms ama aynada bana hep geri gidioms gibi geldi o yuzden sureklibtedavi degistrmistim ama simdi sacima ne etki etti bilmiyorum ney bunkadar faydali oldu bilmiyorum en uzun kullandigim tedavi minoxun icine tretin atmistim omu faydacetmisti acaba anlamadm gitti 20 qundur oral andracura basladim tepe bolgemi cektm kotu duruma gelmeye bslams anlamdim ben bisey

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadas 10 ayda sacimin fotosunu cekmisim simdi telefonda qordum bide 15vqun cektigim fotoya baktim benim tepe ve vertek baya toparlanms ama aynada bana hep geri gidioms gibi geldi o yuzden sureklibtedavi degistrmistim ama simdi sacima ne etki etti bilmiyorum ney bunkadar faydali oldu bilmiyorum en uzun kullandigim tedavi minoxun icine tretin atmistim omu faydacetmisti acaba anlamadm gitti 20 qundur oral andracura basladim tepe bolgemi cektm kotu duruma gelmeye bslams anlamdim ben bisey
    yazmayım diyorum dayanamıyorum hacı abi androcur karaciğer perte çıakrtır yaşın gençtir yazık etme.Allahın izni ile tedavi var saçın yeterki sabret.Finastrei bende kullandım saça iyi geliyor ama yan etkisi var.Yapacağın tek şey losyon ile saç korumasına geç yada devam et.Doğal yöntemleri denedin mi 2 şişem var birinde karanfil losyonum diğerinde ısırgan otu losyonum şu an memnunum sende yap dene 5,6 ay kullan durum düzelmezse deriz ki şundan devam et.Oralları kardeş tavsiyesi bence bırak.

ısırgan otunu sıcak suyu koy sonra 12 saat beklet sonra yaprağı al suyu şişeye koy sabah fıss fıss
    sonra 50 gr karanfil al sıcak suya koy sonra şişeye aktar sonra fıss fıss
    Emu yağını bulmaya çalış saf halde 2,3 günde bir zayıf bölgeye yedir gece sabah yıka.
    Sonra haftada bir bepanten evigen bemiks(eczanede 12,5 lira ve bir ay gidiyor) bunları güzelce karıştır birer ampül diş fırçası ile kafaya yedir.

Bunlar yap bakalım düzenli 3,4 ay sonra gelişme olmazsa aldığım cellagence lsoyonu yarıya böler veririm Al üstad derim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla hocam minoxa bulastik bi kere butun saci doktu cikaricak diue beklioz gorenler sana noldu die soruyo psikoloji sifir anlicaqin buqun eczaneye gittim oda bitkisel faydali diue bisey aldirdi onu kullncm baklm kardedim botacare diye bisey eczaci aldrdi icerigi nasl sence degermi kullnmaya

SaçımınDoktoru Üyesi
    [QUOTE=kelaynak;45937]bırakma sakın bu finasın etkı ettıgını gösteriyor.cinsel ıstek arttıgı zaman kork sen .[/QUOTE bende birakmak istemiyorum ama cinsel isteğimi nerdeyse sıfıra indirdi. 4 ayın sonunda. Devam etsem bir sure sonra normale donermi acaba? Propecia ya mı gecsem diye de dusunuyorum...

Sayfa 19/49 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Members who have read this thread: 9