finanstreid uzun dönem kullandım yararı varolan sacları yuzde 80 korudu yuzde 20 dokuldu yani kullanmaya basladıgınızda yuzde yuz butun saclarınızı korumuyor az da olsa dokulme oluyor tabi bu soyledigim 7 10 yıllık zamanlarda !! zararı testis agrısı meme buyumesi yaglanma unutkanlık spermde bazı istenmeyen azalma ve karaciger yaglanması cok enteresan uzun donemde testislerdeki sıvıyı azaltarak testis torbasını yarı yarıya kucultttü testis torbası ne biliyosunuz gercek halk adını yazamıyorum !!! bunlar cok uzun donem yan etkileri kimi gormez kimi görür ictigin icin pismanmısınız dersen asla hayır sac dokulmesi kellik cok kötü bişey bu yuzden ictim icerim hamama giren terler neyde yan etki yokki sigara daha azmı zararlı?? kullanmak kişiye baglı isteyen kullanır istemeyen kullanmaz topikal biseyler kullanır erkekler kullanabilir yalnız kadınlar asla kullanmayın hele hele hamileyken dogacak cocgunuzun hayatını kaydırısınız hatta ilac ustunde yazar kadınlar finans treid (proscar duta vs) elini bile degmemlidir kadınlara yasaktır bayanlara losyon yada dogal yolla dht bloke neler eder forumda o bilgilere bakın ozellikle cocuk dogurmak isteyen yada cocuk zamanı olan bayanlar uzak dursun