Sayfa 13/49 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
483 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

Beyler biri sorumu cvplaya bilir mi proscar tesisleri küçültur mu uzun kullanimda uzun süre kullanan arkadaşlar cvp verebilir mi ve bu ilacın karaciğere etkisi nedir

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen sampuan+diane'ye devam ediyo musun cgr
    Yaklaşık 1 yıldır oral ANDRACUR - Nolvadex tedavisi uyguladım .. 7.Ayda 50mg tedavi bitti.. Sonuç şuan mutluyum .. 1 Aydır falan'Da 2-3 parçaya bölüp öyle kullanıyorum .. Gayet Bir sıkıntı olmadan mutlu mesut geçiniyoruz ..

Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cgr159 bende gayet gözle görülür etki yaptı bünyeden bünyeye değisiyor demekki dökülme azaldi sac rengi koyulasti
    Sen sonuç aldıysan ne mutlu sana .. Ama ben kendi adıma konuşayım bir işe yaradığını düşünmüyorum ..

Bende 1 seneye yakın proscar 1/5 kullandım ve yanetki olarak unutkanlık başıma işler açmaya başladığında bıraktım.Saç dökülmesini kesinlikle durdurdu ama saç çıkışına hiçbiretkisi olmadı bende.

Geçen 2014 eylül ayı gibi propecia kullanmaya başlamıştım..
    İlk haftalar menide sıvılaşma,halsizlik cinsel istekte artış oldu
    ve şok saç dökülmesi yaşattı ilk 2 ay sabrettim devam ettim.
    Sonra 2. aydan sonra eczanelerde propecia bulamadım bende proskar bölmeye başladım
    5. ay la 6. ay arası saçlarım tam istediğim gibi oldu cinsel isteksizlik vardı ama sadece isteksizlik.
    Sonra bir gün yanetkilerini bir daha okudum sonra dedimki ne gerek var bıraktım bıraktıktan sonra
    o dönemki stressle dökülmüştür felan diye kendime telkinlerde bulundum.
    Bıraktıktan 2 ay sonra saç dökülmesi neymiş onu gördüm tututam tutam saçlar lavobada bir anda başladığım yere gelmiştim ve çok hızlı dökülüyordu saçlarım cansızlaşmıştı.

Bu aşamada bir karar vermem gerekiyordu ya tekrar başlıcaktım ya da kel kalıp saç ektirme yi beklicektim
    Bende tekrar başladım bu sefer sadece meni de azalma yan etki yaptı ilk 2 ay sabrettim devam ettim şu an 6. aya geldim saçlarım gayet iyi saç çıkışları zaten oldu ve gelmeye devam ediyor..

İşte buda benim finasterid hikayem bana şuan için yan etki yapmadı ve etkili sanırım hep kullanıcam
    benim teorim bu ilacı kullanacaklar proskarı bölmesinler,bütçesi olan asıl ilacı kullansın proskarda psikolijikte olabilir gördüğüm yan etkileri propeciada görmedim

arkadaşlar herkese merhaba benim şöyle bir sorum olacak yaşım 25 yaklaşık 4-5 senedir sac dökülmesi problemi yşaıyorum ilk 3 sene +100 tel üzeri sacım dökülüyordu saçlarım ince telli bir yapıya sahip zaten ilk 3 senedik kayıptan dolayı şakak ve orta kısımda biraz açılma oldu koray erdoğana fotoğraflarımı gönderdi finas kullanmamı söyledi saçlar toparlanırsa ekime gerek kalmaz dedi ben şunu merak ediyorum finası çok araştırdım vardığım sonuç kişiden kişiye değişen bir etkiye sahip başlamadım finasa daha korktugum icin başlasam gerçekten fayda sağlarmıyım yani saç kalitesini artırırmı artırırsa nasıl artırır yani saç tellerimi kalınlaşır kaliteden kasıt nedir birde şuanki dökülmem ortalama 60 tel civarında hiçbir tedaviye başlamadım yani başlasam 5-6 ayda etki görürmüyüm gerçekten öneriyormusunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chrispaul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba benim şöyle bir sorum olacak yaşım 25 yaklaşık 4-5 senedir sac dökülmesi problemi yşaıyorum ilk 3 sene +100 tel üzeri sacım dökülüyordu saçlarım ince telli bir yapıya sahip zaten ilk 3 senedik kayıptan dolayı şakak ve orta kısımda biraz açılma oldu koray erdoğana fotoğraflarımı gönderdi finas kullanmamı söyledi saçlar toparlanırsa ekime gerek kalmaz dedi ben şunu merak ediyorum finası çok araştırdım vardığım sonuç kişiden kişiye değişen bir etkiye sahip başlamadım finasa daha korktugum icin başlasam gerçekten fayda sağlarmıyım yani saç kalitesini artırırmı artırırsa nasıl artırır yani saç tellerimi kalınlaşır kaliteden kasıt nedir birde şuanki dökülmem ortalama 60 tel civarında hiçbir tedaviye başlamadım yani başlasam 5-6 ayda etki görürmüyüm gerçekten öneriyormusunuz.
    Öncelikle geçmiş olsun. Her ilaç herkeste aynı etkiyi göstermez o yüzden net bir cevap bulman zor. Saç kalitesinden kasıt, DHT yüzünden minyaturlesen saçların DHT baskısından kurtulacağı için alttan güçlü ve kalın saclar cikicak sonuç olarak saclar kalınlaşıp kalitesi artacak. Olay bundan ibaret.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Her ilaç herkeste aynı etkiyi göstermez o yüzden net bir cevap bulman zor. Saç kalitesinden kasıt, DHT yüzünden minyaturlesen saçların DHT baskısından kurtulacağı için alttan güçlü ve kalın saclar cikicak sonuç olarak saclar kalınlaşıp kalitesi artacak. Olay bundan ibaret.

hocam cevap verdiğin çok teşekkür ederim peki gözlemlediğim kadarıyla ön çizgiyi bozuyor diyenler var sizin düşünceniz nedir bu konuda.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chrispaul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam cevap verdiğin çok teşekkür ederim peki gözlemlediğim kadarıyla ön çizgiyi bozuyor diyenler var sizin düşünceniz nedir bu konuda.
    Dedim ya kişiden kişiye değişir diye net cevap vermek zor

mustafa proscar bir anti androjen ama tek başına tetsislerini küçültecek kadar etki etmesi cok cook zor .küçülse bile eski halinee döner..proscar cinsel isteksizlik ve menide sıvılaşma yapması gibi olası etkileri daha fazla

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finasterid in krem formunda halini üretemediler gitti

Sayfa 13/49 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Members who have read this thread: 9