Sayfa 10/49 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
483 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

8 ay bitecek ama ön çizgiyi bozmaktan başka bi işe yaramadı. Birde viegra yerine alternatif bence.
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay

Alıntı yldrm058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 ay bitecek ama ön çizgiyi bozmaktan başka bi işe yaramadı. Birde viegra yerine alternatif bence.
    Bende de aynı şekilde yaptı. Öndeki sağlam saçlarımı minyatürleştirdi 3.ayda. Onun dışında dökülmeyi azalttı ama değmez.

Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı şekilde yaptı. Öndeki sağlam saçlarımı minyatürleştirdi 3.ayda. Onun dışında dökülmeyi azalttı ama değmez.
    Bende 40 gun oldu banada onleri bozdu gibi geldi ? Acaba psikolojikmi ? Tekrar onler nasil duzelir ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    40 günde önçizgi falan bozulmaz. Allahaşkına yapmayın be

Ben kullanmadan önce önlerde sıkıntı yaratabilceğini hiç bilmiyordum denk gelmemiştim o yüzden psikolojik olduğunu sanmıyorum. Sonradan farkedince araştırdım buldum. Dht azalınca testosteron artıyor diyolar. O yüzden antiandrojene topikal önem vermiştim de bi gelişme olmayınca tümden bıraktım proscarı.

Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullanmadan önce önlerde sıkıntı yaratabilceğini hiç bilmiyordum denk gelmemiştim o yüzden psikolojik olduğunu sanmıyorum. Sonradan farkedince araştırdım buldum. Dht azalınca testosteron artıyor diyolar. O yüzden antiandrojene topikal önem vermiştim de bi gelişme olmayınca tümden bıraktım proscarı.
    Peki onlerdeki bozdugu saclar tekrar nasil eski haline gelir ? Nasil duzeltebiliriz. ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eğer artan testosteron önlerde kayıplara sebep oluyorsa, bunun olmaması için proscar içerken ayrıca her gün nane çayı içmeli. Nane çayı testosteronu düşürüyor.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Koray26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki onlerdeki bozdugu saclar tekrar nasil eski haline gelir ? Nasil duzeltebiliriz. ?
    Başka bi antiandrojenle. Alternatif tedaviler bulmak gerekli. Finas bozuyosa spiro çıkarır yada dutas ama her tedaviye en az 4-6 ay sure vermek gerek.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finasın DHT engellemesi tam yeterli değil. Gerçekten DHT'yi iyi engellemek ve testosteron artışı fazla olmasın isteniyorsa, günde 1/4 proscar ve her gün yakı otu+nane karışımlı 1-2 bardak çay düşünülebilir.

Nane testosteronu, yakı otu da DHT'yi düşürüyor.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Bende o şekilde düşündüm 15 gündür falan yatmadan iki bardak nane çayı içiyorum ama ne kadar yeterli olur soru işareti tabi. Ek olarak soya filizi de olabilir ilerde takviye etmeyi düşünüyorum

Sayfa 10/49 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Members who have read this thread: 9