Sayfa 24/49 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
483 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

Bugünden itibaren 15 gün proscar ara veriyorum. Body sporu ile beraber testesteron fırladı iyice. Yüzümde yağlanmalar başladı. Libidom arttı ve sabah ereksiyonları başladı. 2 hafta ara vermek bu normal seviyeye çeker diye düşünüyorum. Arkadaşlar 1/4 aldığımız için bunlar başımıza geliyor. İlk başta 1/6 bölü alsaydık bu kadar etkilemezdi diye düşünüyorum. Ön çizgi geri çekiliyor ve şakaklarda gitmeye başladı. Ama verteks kapandı tepe de kapanmıştı fakat yükselen testo saçı mahvediyor. Gelişmeleri size yazarım 2 hafta sonra. Tavsiye vermek isteyenler yazabilir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya hocam bırak minoxu ne kullanıyorsun boş iş minox başka şeyler kullan. Bedavaya saçlarını daha beter edeceksin.

Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya hocam bırak minoxu ne kullanıyorsun boş iş minox başka şeyler kullan. Bedavaya saçlarını daha beter edeceksin.
    Bence hala en etkili etken minox

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tekin016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hala en etkili etken minox
    Aynen. bazen arkadaşlar öyle bir konuşuyorki sanki çok alternatif varda millet kullanmıyor gibi konuşuyorlar.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

minoxil tedavinin vazgeçilmezi arkadaşlar

Proscar i bir haftadir kullaniyorum.. su ana kadar gordugum yan etki.. spermde azalma ve seffaflasma.. sık idrara cikma.. isteksizlik olmadi... bakalim devam ediyoruz.. en azindan bir kutu bitene kadar neler gorecegiz..
    Miracle Losyon (Sabah/Akşam)
    Dermaroller (Haftada 1 kere)
    Yeşil çay, Siyah Kuru Üzüm, Kabak Çekirdeği (Hergün)
    Orjinal Yılan Yağı (Haftada 1 kere)

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar kullanmayın bende yanetki bıraktı 1ay kullandım 2aydır ıktıdarsızlık en kısa surede doktora gıdecem
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

pros carmı kullanıyorsunuz prop eciamı birde yaşlar kac boy kilo orantınız iyimi kullanırken bunlarada dikkat edilmesi gerek

SaçımınDoktoru Üyesi
    panik yapmayin kontrole gidin testlerinizi yaptirin iktidarsizlik yapar mi bilmiyorum ama riski var tabiki agirlasirsa yan etki kesin ilaci yasiniz ,25 altiysa,bulasmayin zaten
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Simdi arkadaslar bu durumu ben suna yoruyorum.. proscar prostat tedavisinde kullanilan bir ilac degil mi ?
    Senelerdir bobrek tasi tedavisi goren bir arkadasiniz olarak ayni etkileri doktorun tas dusurmeyi kolaylastirdigi icin yazdigi yine prostat tedavisinde kullanilan xatral ilacinda da gormustum..idrar kanallarini genisletici ozelligi var.. ayni etkiler mevcut idi.. ki o ilac halsizlik ve isteksizlik de yapiyordu.. proscar da oyle bir durum gormedim.. Disa cikan sperm miktari az olunca biz sayisi az saniyoruz... ya da uretmiyor saniyoruz.. halbuki tipcilar bunu kaba tabiriyle ice bosalmak olarak adlandiriyor... yani ejakulasyon tam gerceklesmiyor kalan spermler mesaneye akiyor ve idrarla atiliyor diye bir aciklama gelmisti intern olan kuzenimden.. Durum bu.. Evet psikolojik olarak rahatsiz edici durumlar.. Ama bu sitede bir cok arkadasin da yaptigi gibi vur kac lar yaparak ya da azaltarak donem donem kullanirsak hepimizin problemi olan sac dokulmesini en azindan orta yaslara kadar oteleyebiliriz..
    Miracle Losyon (Sabah/Akşam)
    Dermaroller (Haftada 1 kere)
    Yeşil çay, Siyah Kuru Üzüm, Kabak Çekirdeği (Hergün)
    Orjinal Yılan Yağı (Haftada 1 kere)

Sayfa 24/49 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Members who have read this thread: 9