Sayfa 33/49 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
483 sonuçtan 321 ile 330 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Elenor kardesim saclarin ne durumdaydi suan ne durumda olumlu iyi sonuclar aldinmi aldiysan tam olarak ne kadar bi surecte gerceklesti

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar biz sorunun cevabını hep DHT üretimini baskılamakta arıyoruz lakin neden DHT bütün vücutta kıl uyarıyor da scalpta tam tersine yol açıyor bir araştırma mevcut mu bunun hakkında ?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayrıca DHTnin scalpta olumsuz etki yapmasına sebep olan mekanizmayı devre dışı bırakabilirsek, DHT scalpta da kıl uyarıcı etki sağlar mı yani vücut kendi kendine saç üretimini tekrardan sağlayabilir mi ? Yani mekanizma çözülürse direkt regrowth sağlanabilir mi ?

Hocam tepem hala beni tam tatmin etmiyor hafiften önlerden daha seyrek ama belli olmuyor tabi herkez saç ektirdim sandı uzun zamandır görmeyenler etrafımdakilerde ne güzel hiç saçların dökülmüyor diyor anlatıyorum bunları yap kurtar sende diye inanmıyorlar😄

SaçımınDoktoru Üyesi
    7 yil gecmis hala tamamen kapaanmadimi saka gibi

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçım başladığım zamana göre ön bölge biraz daha seyrek, genel olarak korudu ama benden 1 yaş küçük kardeşim var bana çok benziyor, başladığımda onun saçları benimkinden daha iyi durumdaydı şuan benimkiler çok daha iyi durumda
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Tamamen kapalı ama önlere göre az seyrek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler ben proscarla diane 35 beraber kullaniorum artik tamamiyla sadece diane 35 kullanmak istiorum tek basina diane 35 yeterli olurmu

Androgenetic Alepecia bir otoimmun sorundur, oral antiandrojen kullanımı kalıcı cinsel hasarlar dışında (yüzlerce kişi tanıdım bana bir şey olmaz demeyin olacaktır) endokrin sistem dengelerini giderek artan şekilde değişmeye zorlayarak dalgalanmalara sebep olacak bunun sonunda otoimmun sorunlar çok daha fazla şiddetlenecektir (sacece saç değil) kesinlikle oral antiandrojen kullanımını önermiyorum kontrollü ru58841, spiro, cb0301 kullanılabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ati'nin sitesindeki uçuk kaçık bir arkadaş saçımındoktoru sitesinde admin ve mod lar insanlara leblebi gibi antiandrojen hap öneriyorlar diye bir uzunca yorum yazmış bir de....güler misin ağlar mısın.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 33/49 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Members who have read this thread: 8