Sayfa 12/49 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
483 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

Banned
    benim anladığım şu; sanırım finasterid'den dolayı vücut etki tepki mantığıyla testo'yu arttırıyor. Bu da daha fazla kayıba sebeb oluyor ? Doğru mudur

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anladığım şu; sanırım finasterid'den dolayı vücut etki tepki mantığıyla testo'yu arttırıyor. Bu da daha fazla kayıba sebeb oluyor ? Doğru mudur
    Hocam hormon mekanizması çok karmaşık gerçekten.Mesela vucut geliştirmek için streoid yani testosteron kullananlarda testo haliyle çok artıyor.Buna karşılık östrojen de artan testoyu dengelemek için yükseliyor ve de sonuç olarak jinekomasti oluşuyor.Bu nedenle anabolik steroid kullananlarda biz oral antiandrojen kullananlar gibi anti östrojen reseptör yani nolvadex gibi ilaçlar alıyorlar.

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Libidonuz çok arttıysa bozabilir.
    Baya artma oldu gercekten. Peki tekrar nasil on cizgim ilaci biraksam esko haline gelirmi ?

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Koray26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baya artma oldu gercekten. Peki tekrar nasil on cizgim ilaci biraksam esko haline gelirmi ?
    iyi bir tedavi ile geri gelebilir.

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir tedavi ile geri gelebilir.
    Bana guzel bi tedavi soylermisin ?

Günlük 1/4proscar kullanıyorum ilk hafta testislerde belirgin ağrı oldu cinsel istekte hafif azalma menide azalma ve geç geldi ama sac dökülmesi ciddi oranda azaldı

Sorum şu proscar tesisleri küçültur mu uzun kullanimda uzun süre kullanan arkadaşlar cvp verebilir mi ve bu ilacın karaciğere etkisi nedir

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bir yıl 5mg kullandım.. Finasteride her yönden bir hikaye bunu rahatlıkla söyleyebilirim.. Boşa bel bağlamayın finasteride..

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cgr159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir yıl 5mg kullandım.. Finasteride her yönden bir hikaye bunu rahatlıkla söyleyebilirim.. Boşa bel bağlamayın finasteride..
    sen sampuan+diane'ye devam ediyo musun cgr
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Cgr159 bende gayet gözle görülür etki yaptı bünyeden bünyeye değisiyor demekki dökülme azaldi sac rengi koyulasti

Sayfa 12/49 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Members who have read this thread: 9