Sayfa 8/49 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
483 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    cevap için çok teşekkür ederek bir sorum daha olacak... bu ilaca 30 yaşında başlarsak hangi aralıkla kullanım uygulanmalı? biraz açarsanız çok memnun olacağım. ....

SaçımınDoktoru Üyesi
    değerli forum yetkililerinden bu konuda fikir beklediğimi tekrardan belirtmek istiyorum ... şimdiden teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eğer saç kaybını minimuma indirmek istiyorsan, her gün 1 mg kullanmalısın. Mantık basit kafada o saçların durması için bunu yapmalısın. Her gün baskılayarak saç kaybını azaltacaksın bünyene göre yeni saç çıkışları gözlemleyeceksin.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mucize beklememek lazım,ama fayda göremedim diye de erkenden bırakmamak lazım 2 yıl bile sabretmek gerekebilir.
    Ben sabredecek miyim , hayır elimdeki proscar da bitsin avodart a başlayacağım

Banned
    dutas daha 10.günden gögüste agrı ve hafif jinekomasti başlattı ona göre iyi düşünün

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba değerli arkadaşlar. 25 gündür proscarı biraz dengesiz bölerekte olsa kullanıyorum. ilk hafta testislerde belde ağrı yaptı ve sonra geçti. cinsel istek ve boşalma kalitesinde düşüş oldu. bu devam ediyor. 2 gündür de göğüs çevremde ağrılar başladı korkuyorum göğüslerim şişecek diye. sizce bu ilacı bırakmalımıyım? yoksa devam edip vücudumun durumunumu gözlemlemeliyim?? lütfen yardım.... (yaş 30)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sizde yanetkiler biraz ağır seyretmiş hocam alternatif tedavilere yönelmenizi öneririm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    peki bu ilacı vücut tolere eder vesaire diyorlar bu doğrumudur ? ben biraz ince ruhlu biriyim tek bir sorunu saatlerce araştırırm netten ordan burdan.. acaba bilinçaltıma bu ilacın etkilerini çok mu yerleştirdim? 25 günde göğüste büyüme yaparmı bu ilaç?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu ilacı vücut tolere eder vesaire diyorlar bu doğrumudur ? ben biraz ince ruhlu biriyim tek bir sorunu saatlerce araştırırm netten ordan burdan.. acaba bilinçaltıma bu ilacın etkilerini çok mu yerleştirdim? 25 günde göğüste büyüme yaparmı bu ilaç?
    bildiğim kadarıyla yapmaz. etkiler ve yan etkiler paralel gelişiyor diye biliyorum. bu da en az 6 ay demek. benim 6 ay oldu mesela. henüz ne etki var, ne yan etki. leblebi yutuyorum sanki her gün.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İşin teknik detayını bilmiyorum, senelerce kullanıp sonuç alıp yan etki almayan da var, sizin gibi ilk haftalarda yen etkilerden şikayetçi olan da. Sizin bedeniniz ve kararınız.tolare edilebilir mi bilmiyorum.Benden daha bilgililer çıkacaktır yanlış yönlendirmek istemem.

Sayfa 8/49 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Members who have read this thread: 9