Sayfa 26/49 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
483 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    finas kullananlar okur diye yazayım,finasda gözlemlediğim erkekdeki kas yıkımına neden oluyor oda yağa dönüyor dikkat edin kas kütlesinde azalma oluyor kullanınca.kabızlık yediklerinle alakadır finas yapmaz onu pek.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finas kullananlar okur diye yazayım,finasda gözlemlediğim erkekdeki kas yıkımına neden oluyor oda yağa dönüyor dikkat edin kas kütlesinde azalma oluyor kullanınca.kabızlık yediklerinle alakadır finas yapmaz onu pek.
    hiç spor yapmayan bir adamım. şişman değilim ama kaslı kalıplı değilim. skinny fat(googleda aratırsanız anlarsınız) diye tabir ediliyorum. finas başlarsam iyice kötü olmasın

Yanıldığınız bir durum var kaslar yağa dönüşmez. Tahminimce dht'ye dönüştürülemeyen testosteronla birlikte artan ostrojen hormonu vücudunuzda ödem tutuyor. Ödem aynı yağ gibi deri altınızı kalınlaştırır ve yağlı bir görüntü sağlar. Bol su içmek,terlemek,maydanoz gibi diüretik sebzeler tüketmek bir nebze ödem atmanızı sağlayabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spor yaparsanız o etkiyi tolere edebilirsiniz.

Ben yaklaşık iki aydır minoxil ile birlikte finasterid kullanıyorum, 4/1. son iki haftadır sağ meme sızısı yaşıyorum. Ara sıra sızlayıp duruyor. Saçlarım uzama evresinde ve kullanmaya başlamadan önce saçlarımda seyrelmeler vardı. Çok az bir süre olmasına rağmen saçlarım müthiş büyüdü, gürleşti ve daha sık. Dökülme hala devam ediyor ama öncekine kıyasla daha seyrek bir dökülme. İlaç prospektüsünde meme sızlaması/büyümesi/yumuşaması/yumrulanması gibi yan etkilerinin meme kanseri belirtileri olabileceğini ve bu durumlarda dikkatli kullanılması gerektiği yazıyor. Saçlarıma çok fazla takıntılıyım, onları kaybetmem demek olabileceğinden dagha fazla şey demek benim için. Saçlarımı kaybetmektense cinsel isteğimi ya da spermlerimi kaybetmeyi tercih ederim. Libidom umurumda değil. Ama meme kanseri/büyümesi, prostat kanseri gibi problemler çok kötü şeyler. Bir fikri olan varsa tavsiyelerini belirtirse memnun olurum. Bir yandan bırakmayı düşünüyorum bir yandan da saçlarımı düşünüyorum. İki ucunda da bok var.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aman dikkat et civar finas kullanıp kadına dönenlerle dolu
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    finanstan ziyade yediğinzi içtiğnize bakın gıdalar resmen zehir oldu finasın ne olduğunu biliyoruz en azından yedikleirmizde ne var bilen varmı.Finas dikaktli kullanılırsa güzel silah.

Arkadaş yeter kadın falan olmayacaksınız saçını seven riskleri göze alıp denesin.Daha 18 olmadım ama başlayacağım 22 yaşımı beklersem başlamak için kel kalmış olacağım.

Bunları gördükçe daha bi heyecanlanıyorum

Sayfa 26/49 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Members who have read this thread: 9