Sayfa 18/49 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
483 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sevgili arkadaslar derdim dıs goruntu degil, pskolojik rahatlik ve tabiki özguven. Bunlari size anlatmama gerek yok hepiniz cok iyi biliyosunuz. Evlenince duzenli cinsellik, cocuk yapma gibi durumlardan endise duydugum icin fikir istedim. Eger esime ve nasip olurda olursa bebegime bir zarari yoksa benim yuzumu gulduren ve pskolojimi duzelten bu ilaci ömür boyu kullanmaya raziyim..

Hocam esinize zarar vereceğini sanmiyorum ama bebege verme ihtimalinin oldugunu dusunuyorum.yine de tam bi bilgim yok bu konuya dair.cocuk yapacaginiz donemde azaltarak birakabilirsiniz.biraktiktan 1 ay sonrada denemelere baslarsiniz.antiandrojen etkenlerle cikan saci korumak mumkun diye dusunuyorum.yine de bu cok buyuk ve onemli bir soru.bunu alaninda uzman bir doktorla gorusun kesinlikle.arkadasin verdigi linkte karisina bir zarar geldiginden bahsetmiyodu ve karisi gayet saglikli gozukuyordu ama bebegi goremedigimiz için ona yorum yapamayacagim.ve psikolojik etkenler konusunda dediginize katiliyorum kesinlikle.bu sac bizde olupta giden bi sey.sahip olduğun bi seyi kaybetmek cok kotu.ama diger arkadasin dedigi gibi evlenince kadinin kendine bakmayi birakmasi vs tamamen sacma çünkü insan bakimli olmayi guzel olmayi ister.tas devrinde yasamiyoruz sonucta.evlendim simdi kilo alabilirim diyen insanin erkek kadin farketmez kendisine saygisinin eksik olduğunu dusunuyorum.insan kendine her kosulda bakmali kaliteli bir hayat yasayabilmek adina.kendinde bakmayan bir insandan kendine hayir yok demektir bana gore.e boyle dusuncedeki bir kadinla evlenirseniz de ne size ne de cocugunuza hayir gelir ondan.yas ilerledikce illa ki bunlar olabilir ama insan kendine her ne olursa olsun bakmali ve izmir35 hocam dediklerine sonuna kadar katiliyorum.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doktor sitesi deki urologlara ve farmakololglara bende bu çocuk konusunu sormuştum.sorduklarim hemen hemen hepsi profesördu.kimisinden aldığım yanıt bu ilaçları kullandigin sure icerinde de çocuk sahibi olabilirsin gibi diğer ikiside biri 4 ay diğeri ise 6 ay önce bırakmaniz gerekmektedir dedi. Yani tam sonuca yönelik bir cvp alamadım.

Farmakolog ise ilacın yarılanma ömrü 6 ile 8 saat olduğunu 48 saat içinde ise vücutta kalmayacağını söyledi. Bu durumdan kaynaklanan ilacın etkisiyle bebeğe zarar durumları olmayabilir yönünde cvp verdi.. Bilgi olsun diye paylastim.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor sitesi deki urologlara ve farmakololglara bende bu çocuk konusunu sormuştum.sorduklarim hemen hemen hepsi profesördu.kimisinden aldığım yanıt bu ilaçları kullandigin sure icerinde de çocuk sahibi olabilirsin gibi diğer ikiside biri 4 ay diğeri ise 6 ay önce bırakmaniz gerekmektedir dedi. Yani tam sonuca yönelik bir cvp alamadım.

Farmakolog ise ilacın yarılanma ömrü 6 ile 8 saat olduğunu 48 saat içinde ise vücutta kalmayacağını söyledi. Bu durumdan kaynaklanan ilacın etkisiyle bebeğe zarar durumları olmayabilir yönünde cvp verdi.. Bilgi olsun diye paylastim.
    çok teşekkür ederim bilgiler için kendimizi gözlemleyerek ve hekim kontrolünde sürekli kullanılabilir diye ümit ediyorum. sağolun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı stud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam emin ol bu arkadasin derdi dis gorunusten ziyade cinsel yasamdir.yoksa adam her turlu sac ister.kadini kandirmak icin istemez yani.hemen yargilamak bilip bilmeden yanlis.ayrica o kadin bu adamin ailesine bakinca bilmeyecek mi ileride sacini kaybedecegini.belki de adam sac ektirmeyi ertelemek istiyo.on yargilarinizi kirin artik.herkesi böyle suclamayin.
    kimseyi yargılamıyorum veya suçlamıyorum. öylesine bir yorumdu.

17 gündür 2 günde 1 kez 0.5 mg kullanıyorum yaşım 20, bugün sperm renginin saydamlaştığını fark ettim bunu vücut ilerleyen dönemlerde tolere eder mi arkadaşlar ne önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şunu söyleyim cinsel yönden vitamin desteği ve. keçi boynuzu kullanıyorum çok şükür gelişme var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 gündür 2 günde 1 kez 0.5 mg kullanıyorum yaşım 20, bugün sperm renginin saydamlaştığını fark ettim bunu vücut ilerleyen dönemlerde tolere eder mi arkadaşlar ne önerirsiniz?
    finas a en az 6 ay zaman ayırmak lazım diye düşünüyorum ilk zamanlar testis ve kasık ağrısı, sık idrara çıkma, cinsel istektekte azalma gibi etkiler olabilir ilerleyen zamanlarda vücut tolere edebilir. uzun süre kullanımda hala şikayetler geçmezse kazanım ve kayıplar üzerinde kendinizce bir değerlendirme yaparak bir yol çizersiniz

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finas a en az 6 ay zaman ayırmak lazım diye düşünüyorum ilk zamanlar testis ve kasık ağrısı, sık idrara çıkma, cinsel istektekte azalma gibi etkiler olabilir ilerleyen zamanlarda vücut tolere edebilir. uzun süre kullanımda hala şikayetler geçmezse kazanım ve kayıplar üzerinde kendinizce bir değerlendirme yaparak bir yol çizersiniz
    Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar finansi gonul rahatliliyla kullanin ben 1 sene 3 aydir kullanirim son fort ay felan cok cok az aliyorum ve yeterli oluyor cinsrel olarakta hicbir problemim yok .meni seffaflasmasi vardi o da azaltinca bu aralar gecti . 1 sene 1/4 kullandjm gunde. Simdi haftada iki 1/8 kullaniyorum . su an finans benim icin destek tedavi olmus durum da
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Sayfa 18/49 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Members who have read this thread: 10