7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Dermastamp Önerisi ve Kullanımı ??? Ev yapımı losyon önerisi ihtiyacım var???

Question Dermastamp Önerisi ve Kullanımı ??? Ev yapımı losyon önerisi ihtiyacım var???

Arkadaşlar saç dökülmesi tedavisine yeni başladım, forumdan takip ettiğim kadarıyla dermastamp kullanımı öneriliyor. Bu ürünü nasıl kullanmalıyım ve nerelerde bulabilirim? Sorduğum eczaneler ürünü dahi bilmiyor. Ayrıca prozinc losyon ve forumdan toparladığım losyon karışımını (Badem, sarımsak, çam terebentin,ısırgan, buğday yağlarını aldım. Ekstradan e vitamini ve bepanthol ampul eklemeyi düşünüyorum) kullanmayı düşünüyorum. Kendi yapacağım losyon karışımına eklememi önereceğiniz bir şey var mı?
    İlk açtığım başlık ve saçlarımın durumu bu şekilde: http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...in-yardim.html

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1-saçın kısaysa dermarollerı tercih et. Ama uzunsa dermastamp
    2-İnternette araştır dükkanda eczanede falan bulamazsın kolay kolay. Ben de internetten aldım.
    3-Yağ hakkında bir şey demeyeceğim. Çünkü yağların üretimi konusunda ciddi sıkıntılar var.(orijinallik ve ekstre sağlamlığı anlamında).
    4-Yakıcı ve keskin yağlarla birlikte kullanmayın dermastamp'i. Kafa deriniz tahriş olur.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    saciniz kisaysa dermarollar kullanin, dermastampi saca iyi bir sekilde uygulamak cok cok uzun surebiliyor. dermaroller cok daha kullanisli. ama saz uzunsa saci kopartiyor - benim deneyimime gore sac 2 cm den uzunsa cekmeler koparmalar basliyor, daha kisaysa sorun yok. dermastampla 20 dk da yapacaginizi dermaroller ile 5 dk da yaparsiniz.

dermarollerin igne uzunluguda ayri bir konu. ben gun asiri topikal losyonlarin emilimini artirmak icin 0.5mm kullaniyorum. haftada 1 kerede 1mm kullaniyorum, asil o ise yariyor diye dusunuyorum. kafa derisinin kanlandigini goruyorsun, oyleo lunca kolojen uretimi artiyormus. ama cok da yapmamak lazim o da zarar verbilir..
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Teşekkürler cevaplarınız için, saçım 2cmden uzun o yüzden dermastamp alacağım. Yağ konusunda öneriniz var mı?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    yag konusu buyuk muallak. arkadaslarin dedigi gibi guvenilir yag bulmak cok zor. ben Fas a giden bir arkadasimdan orda pazardan argan yagi aldiriyordum, 40 ml sini 100 TL ye aliyor. Burda guvenilir marka dedigimiz seylere bakiyorum 20 ml si 20-30 TL. bu fiyata argan yagi satmak tek kelimeyle imkansiz. icinde allah bilir ne var. bu durum muhtemelen diger yaglar icinde gecerli. ama illa denemek istiyosan dene yani bisey kaybetmezsin. ben elimideki yaglar bitene kadar devam edecem, elimdekilerin bitmeside zaten 1 sene surer azicik yag ile tum deriyi yaglandirabiliyorum
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Aktardan aldım ben de yağları, 5 tane yağ 25 lira tuttu. O zaman bitene kadar deneyeyim ben de.
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Yeni Üye
    https://urun.n11.com/anti-aging-kiri...ler-P183485330
    BU ÜRÜN ORJİNALMİ ALMAMI TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

Bu Konudaki Etiketler