5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Saç dökülmesi hikayem

Yeni Üye

Saç dökülmesi hikayem

Ben 21 yaşındayım 16 yaşından beri saçlarım dökülüyor. Özellikle son 1,5-2 yıldır dönem dönem saçlarım dökülüp minoxil kullanmamla tekrar düzeliyor ama birkaç ay sonra dökülme tekrar başlıyor ve durum öncekinden de kötü oluyor. 4 aylık aradan sonra bugün tekrar oldukça kötü bir hal aldı. Şuan kullandığım bişey yok önerileriniz nelerdir nasıl bir tedavi izlemeliyim?

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    foto eklersen daha iyi yorum yapabiliriz. dökülmen agresif mi? miracle losyon ya da invicible losyon (min+dut) kullanabilirsin.

Alıntı masenko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 21 yaşındayım 16 yaşından beri saçlarım dökülüyor. Özellikle son 1,5-2 yıldır dönem dönem saçlarım dökülüp minoxil kullanmamla tekrar düzeliyor ama birkaç ay sonra dökülme tekrar başlıyor ve durum öncekinden de kötü oluyor. 4 aylık aradan sonra bugün tekrar oldukça kötü bir hal aldı. Şuan kullandığım bişey yok önerileriniz nelerdir nasıl bir tedavi izlemeliyim?
    Öncelikle minoxil asla yeterli olmayacak yıllar geçtikçe daha yetersiz olacak bu nedenle şu anki popüler tedavileri kullanabilrisin yani topikal antiandrojen losyon ve minox/dutas karışımı. Yaşın genç kökler canlı ve harika sonuçlar alabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyonların yanında biotin ve dermaroller kullanırsan daha etkili sonuç alırsın.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar söylemişler tedavini ancak foto atarsan çok daha iyi yorum yapabiliriz.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.