Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yaş 26 seyrelme ve dökülme

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçınızın okkalı bir tedaviye ihtiyacı var,bu durumda mirac losyon,min-dut,keto-azel-acnelyse kullanmadan sonuç almanız zor gözüküyor.Oral olarak da biotin yanında probiyotik,prebiyotik ve fermante gıdalar tüketmeye ağırlık vermelisin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    hocam teşekkür ederim biotin şampuanın içine diane35 atmanın bir faydası olur mu sizce.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şampuana diane atanlar vardı,denenebilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyon,minox,proscar. 1 yıl bunları düzenli kullan medobiocomplex-e ye de devam et ben de onun sampuanini sevmistim.Haftada 2 kere de nizoral şampuan . Basit ve tertemiz tedavi proscardan cok korkma derim ,baktin sana agir geldi birakirsin geri dönüşü olmayan bişey degil sonucta . ben psikolojik olarak takıntı yapmadıktan sonra çogu kisinin proscardan ciddi bi yan etki görecegini dusunmuyorum.Benim icin leblebiden farki yok

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülme şekli aynı Miracleninki gibi...

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şakaklara azalderm ve ketorol krem hangi ölçüde sürülck sadece o iki kremi sürsek etki edermi ????

Yeni Üye
    hocam saçı sıfıra vurmak gibi niyetim yok açıkçası uzun tutmak da istiyorum çünkü psikolojik olarak daha iyi hissediyorum.. bu losyonun kullanımında bir sorun oluşturur mu..
    şöyle düşündüm Miracle'ın ilk hazırladığı halde losyonu oluşturup sabah saçı yıkayıp kuruladıktan sonra sürmek, ardından gece, sonra sabah tekrar yıkama aynı döngü şeklinde.. gerçi her gün saç yıkamanın zararlı olduğu söyleniyor ama. bunun yanında da proscar 1/4 ü iki günde bir kullanmak ya da her gün ne dersiniz? bir de kremleri boş şakağa sürüyoruz değil mi, şakaktaki saçlara gelirse problem olur mu?
    cevaplarınız için teşekkür ederim..

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sunrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam saçı sıfıra vurmak gibi niyetim yok açıkçası uzun tutmak da istiyorum çünkü psikolojik olarak daha iyi hissediyorum.. bu losyonun kullanımında bir sorun oluşturur mu..
    şöyle düşündüm Miracle'ın ilk hazırladığı halde losyonu oluşturup sabah saçı yıkayıp kuruladıktan sonra sürmek, ardından gece, sonra sabah tekrar yıkama aynı döngü şeklinde.. gerçi her gün saç yıkamanın zararlı olduğu söyleniyor ama. bunun yanında da proscar 1/4 ü iki günde bir kullanmak ya da her gün ne dersiniz? bir de kremleri boş şakağa sürüyoruz değil mi, şakaktaki saçlara gelirse problem olur mu?
    cevaplarınız için teşekkür ederim..
    Psikoloji ben insanlardan kaça kaça yaşadım hocam 1.5-2 ay boyunca. Bayramda odamdan cikmadim. Kel kafayla işe gidip geldim. Şimdi eczacim bile kafayı siyirdi bende kullanıcam diyor ama o androcuru felan losyon yaptığımi sanıyor ben oral alıyorum. Bu arada ilk başlarda cinsel anlamda felaket yan etki gormustum. Şimdi herşey eskisi gibi olmaya başladı. Sabah finas akşam androcur ictigim halde felaket bi libido artışı başladı. Acaba ilaçlar etkisini mi yitirdi anlamadım. Size gelince kesinlikle kazitin derim ilk tedavilerinizi hiç değilse rahat rahat uygulayin ki uzadiginda sıkıntı cekmeyin.

Yeni Üye
    dostlar arginin i 60 ml lik boş kolonya şişesine göz kararı 50 ml olacak şekilde koydum. 8 adet aldactone, 7 adet diane35 bir de dekort ampül attım. arada sallıyorum fakat direk attım hapları ondan bana tam çözünecekler gibi gelmiyor ufalamak mı gerekirdi? böyle 50 olarak hazırlamayı düşünüyorum 100 lük bir şişem yok

Yeni Üye
    kalan tortuyu ne yapıyoruz acaba?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12