Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
52 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 44 Günlük sonuçlar ve tedavi önerisi bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben saçın uzamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz doktorlar , doktor bile demeye dilim varmiyor da , anca sac dokulmesi konusunda toy olan insanlar I kandirabilirler ancak yakinda oda olmayacak Hele hele basta miracle hoca tosun t anl forumcu gibi daha sayamadigim butun samimiyeti ile insanlara faydali olmaya calisan insanlar artikca , bu insan topluluklari daha fazla insanlarin duygularinin yaninda paralarini da alip goturemeyecekler, kardesim madem bu kadar netsin, koy tezini gonder ilgili yere madem 100 kisi de yuzde yuz sonuc aldin ,heralde makaleni okurduk, fareler yerine insan gorurduk. her sene yapilan konferansta toplanan dr lardan da daha iyisin guya niye hala biz bu urunu kullanan VE her tarafindan sac cikisi olan insanlari goremiyoryuz, insanlar deli yuzde yuz etkili yan etkisiz bir urun var , her seyi gectim oral spiro, Androcur fin kullaniyor. Ah kafasinda tek bir sac bile kalmasin bakalim o urun ile saclarini geri getircen mi yoksa Sabah aksam Diane 35 ando Mu alcan ya da miracle mi kullancan gizli gizli, bu ulkede bu sorunu a Cozum gelirse anca bu gibi bir forum sitesinden ya da kendini kobay olarak kullanan alrkadaslar arasindan cikacak VE cikiyor,bu ulkede bir dermatologist vs bir dr in bu ise zamanini vermesi icin anca tepeden tirnaga genc yasinda sacini kaybetmesi lazim arti kendine karsi durust olmasi . Biz yemedik hocam size afiyet olsun.dayayin bide 65-100 tl arasi fiyattan, zaten birileei belki deyip alir sizde hergun misil misil uyudugunuz vicdaniniz ile yersiniz .
    Hocam beni yanlış anlamıyorsunuz umarım ben bu ürünü savunan biri değilim yanlış anlaşılmasın kullanıyorum hocayada yazılan mesajları atmakta çekinmiyorum açıkcası onunda yazdıklarını iletmek istedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben saçın uzamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
    Bende emin değilim açıkcası o yüzden size sordum

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kesinlikle size karsi yazmadim interlove hocam, size mail Stan VE 21. Yuzyilin bulsunu yapan ancak bu senede miami de yapilan dunya sac kongresinde bu buyuk bulustan soz ettiremeyen sayin hocamiza idi.

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelen tepkiler üzerine Meral hocaya mail yazmıştım.Nedenini sordum, benimde umudumum azaldığını yazdım. Meral hocadan gelen maili aktarıyorum arkadaşlar;
    Gelelim gerçekten kullanıp da yarar görmeyenlere:1- ya eksik kullanmış tam kullandım diyordur. Ya aralarda boşlamış hergün kullandım diyordur vs. Neden benim izlediğim, gördüğüm takip ettiğim herkes saçlanıyor da bazıları böyle konuşuyor. Birkaç örnek vereyim 1- 6 ay kullandım dediği doğru Şampuanı kullanmış 2 şişe serum 1 tablet de tab kullanmış yüzlerce kişiyle konuştum... Anlayışları bu.. Her şeyin bir bütün olduğunu anlamaları lazım ama anlamak istemiyorlar çünkü "şampuan saç çıkarır " diye kandırıldılar. Bizim söylemlerimizi de öyle algılamak istiyorlar çünkü o en kolay.. Sonra da suçlu bulmak...

2- bizim yağlanma& dökülme ilişkisini kurmamız bu 9 ay kullandım fayda görmedim diyen samimi kullanıcıların bana ulaşmasıyla oluştu. O kişilere minnettarım bilime çok önemli katkıda bulundular. O bireyleri ben birebir takip ederek kişiye özel doz ayarlamayı ve yağlanmayı durduran dozun ancak saç çıkardığını tespit ettik ve gördük ki o vakte kadar savunduğumuz 6 ayda 100 kişinin 92 sinde saç çıkar sonuç bildirgemiz, doğru dozunda ve yağlanmayı baskılayacak dozda kullanıldığında, 6 ayda 100 kişinin 100 ünde saç çıkar olarak değiştirdik.

Bundan sonrası emeğe saygı, bilgiye saygı ve sizlere yapılmış bu hizmete sahip çıkmak. Bize kızanları ciddiye almasaydık bu yağlanma işini çözmemiş olacaktık. Ancak kasti rakiplerin oluşturduğu internet grupları ve anlamadan etmeden doğru kullanmadan saldıran hakkaniyetsizlerin sözleriyle de hareket etseydik hiç ilerleyemezdik. Biz doğruyuz, dürüstüz ve yolumuzdayız. Anlayana bilene...Biz insana saygı duyuyoruz; şu anda çözülmemiş bir soru da kalmadı. Teşekkürlerimle ve Sevgilerimle..
    Hocamız yağlanma ile dökülme arasındaki ilişkiyi 9 ay kullanıpta sonuç alamayan kurbanların geri dönüşü ile farketmiş bir 18 ay sonra olsa kutsal kürede dkk-1 geni belirecekti heralde ! ne muhteşem eksik olmayın...az kaldı sessiz görünsekte derinden gidiyorum bu iş komplex bir tedaviylede olsa hallolacak dostlar...
    Konu Miracle tarafından (19.12.2015 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocamız yağlanma ile dökülme arasındaki ilişkiyi 9 ay kullanıpta sonuç alamayan kurbanların geri dönüşü ile farketmiş yani güzel...az kaldı sessiz görünsekte derinden gidiyorum bu iş komplex bir tedavide olsa hallolacak dostlar...
    İnşAllah hocam bekliyoruz sabırsızlıkla, Yanınızdayız..

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam konuşmadan ne çıkardınız merak ediyorum açıkcası hani size nasıl yansıdı bu konuşma
    Nasıl yansicak tamamen dümen. Ağız yapmış belli o yüzden diyorum ya tam insan kaynakları personeli gibi konuşmuş diye kardeşim bana 1 kişi göster şu ülkede şu urun saç çıkarıyor diyen ve kullandiktan sonra çıkaran. Yok yani biz boşa mi kullanıyoruz o kadar ilaç losyon vs. Ulan ben salak miyim onca riski göze aliyim o kadar kolaysa saç çıkarmak ver kullaniyim ama yok yani. Devrik cümle olabilir baya düşünmeden yazdım affola

Edit: düşünmeden bile iyi yazmışim helal bana

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yansicak tamamen dümen. Ağız yapmış belli o yüzden diyorum ya tam insan kaynakları personeli gibi konuşmuş diye kardeşim bana 1 kişi göster şu ülkede şu urun saç çıkarıyor diyen ve kullandiktan sonra çıkaran. Yok yani biz boşa mi kullanıyoruz o kadar ilaç losyon vs. Ulan ben salak miyim onca riski göze aliyim o kadar kolaysa saç çıkarmak ver kullaniyim ama yok yani. Devrik cümle olabilir baya düşünmeden yazdım affola

Edit: düşünmeden bile iyi yazmışim helal bana
    Ahaha edite koptum Hocam ben deniyorum işte ama yorumlardan sonra ümidim çok yok

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocamız yağlanma ile dökülme arasındaki ilişkiyi 9 ay kullanıpta sonuç alamayan kurbanların geri dönüşü ile farketmiş bir 18 ay sonra olsa kutsal kürede dkk-1 geni belirecekti heralde ! ne muhteşem eksik olmayın...az kaldı sessiz görünsekte derinden gidiyorum bu iş komplex bir tedaviylede olsa hallolacak dostlar...
    Yok benim anlamadığım olay, yağlanmayla saç dökülmesi ilişkisini "sözde" o kadar araştırma yapmış biri nasıl fark edememiş. Sadece şundan bile hiçbir şeyden haberi olmadığını çıkartabiliriz.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok benim anlamadığım olay, yağlanmayla saç dökülmesi ilişkisini "sözde" o kadar araştırma yapmış biri nasıl fark edememiş. Sadece şundan bile hiçbir şeyden haberi olmadığını çıkartabiliriz.
    Hocam Açıkcası ben bu forumu bilmiyorken 2012 senesinde ilk dinlediğimde böyle bir ilişkiden bahsedince bir araştırma yaptım. Yağlanma erkek tipi saç dökülmesinin habercisimidir diye o zamanlar bunu bilen insan ve firma azdı, Hatta insanlar yağlanmayı şampuanla falan durduramadılar, çözüm bulamıyorlardı buna mesela miraclede yapılan en önemli dönüş yağlanma durdu denmesi çoğu kişide, araştırırsanız DHT nin görevlerinden biride sebumu yani yağı kontrol etmek saç köküne ne kadar çok dht girerse saç deriside o kadar çok yağlanır. Bir insanın saç yağlanması 17-18 yaşında başlayabilir buda kesinlikle saç dökülmesinin habercisidir. Dediğiniz gibi uzun zaman yapılan araştırmalarda nasıl gözden kaçtı bu detay düşündürücü...

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon