Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
43 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Siteyi Çökerten Şahıs Yakalanmıştır.

hocam o yaştaki adam kötü birşey olacağını ve yakalandığında ne olacağını biliyor ve gelip bu zararsız sitede güç gösterisi yapıyorsa cezasını çekmeli bence.İşinde gücünde adamın ne işi olur burayı hacklemekle git terörist sitesi vb. hackle.

Daha önceki saldırı faili kişi yakalnmıştı şimdi ki kişide gayrıresmi olarak biliniyor ip sunuculardan tespit işlemi başladı son saldırıyı yapan şahısta yakalanarak kanun önüne çıkarılacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Biz gençken neler yapmadık ki tarzı bir yaklaşımı kabul etmiyorum. Ben bir şey yapmadım! Suç işle yakalanınca da ajitasyon ajitasyon...

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitemizden ne istiyor bu arkadaşlar anlamıyorum kime ne zararı var ki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Daha oncekinide simdikinide asla affetmem, o bunu yaparken sana acimismi ki, bunca emek, bunca bilgi, birilerinin işine taş koydun galiba, musterisiz parasız mi kaldılar da yaptırıyorlar, Sen kimseye zarar veriyor musun belki bir şeyi yaparken 50 kere dusunuyorsun, ben asla affetmezdim, sıkıstıklarinda evlenicem gencin aileme söyleme bunlara sakin kanma,herkese hakettigini vermeli

bu saldırıyı yapan her kim veya kimse, onların arkasındada birileri olabilir saldırıyı organize eden birileri onlarında araştırılması gerek

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    alayına kibrit suyu acıma aklı erememiş mi bulunacağına vatan haini bunlar gerçekleri yazanlara saldıran ezik sünepeler affını isteyenler de suç ortağı olabilir ...
    Konu tosun.t tarafından (11.11.2016 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duygusal olmaya gerek yok.şu saç konusunda tek samimi site bu site.bi elimizde bu site var bu siteyi kaybetmek istemiyorum aksi halde atilla kayalara melike külahçılara inanmak zorunda kalacağız.bence caydırıcı olması açısından derhal hukuki işlem başlatılmalı

Yeni Üye
    çok basit bir şey gibi gözükse de bence büyük bir suç. yapan yani hak eden cezasını çekmeli. ben site kurucusunun ve yöneticilerinin sonuna kadar yanındayım. yapan cezasını çeksin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Foruma 3 gundur ara ara deneyip girememistim.
    İlk saldirinin sitede cok abartildigini, her sitenin basina gelebilecegini dusunmustum.
    Ama su 3 gunluk kapatilma isi anlamama yardimci oldu ki; bu site kapanirsa insanlr isiksiz, rehbersiz kalacak.
    Serefsiz ekimcilerin, kopek umut tacirlerinin eline dusecek.
    O yuzden bu site kapitalizme ve dolandiricilara buyuk bir bas kaldiri. Ve evet, o yuzden surekli saldiriliyor.
    Onlara inat ben de artik bu siteyi daha fazla sahiplenecegim ve daha fazla cevreme duyuracagim.2 yil onceki bana bakan sacina ne yaptin nasil gurlestirdin diye soruyor.Bu site yapti iste onu.O yuzden kiymetini bilelim dostlar, burasi hepimizin.

Saldiran sahislara da hukuken ne gerekiyorsa en ama en serti, en caydiricisi yapilsin lutfen Miracle Bey, sonuna kadar arkanizdayiz

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon