Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Siteyi Çökerten Şahıs Yakalanmıştır.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Affetme Levent başkan...Asalım keselim

Amacım gösteri filan değil amacım bu siteye kötülük düşünenlerin ne kadar profesyonel olurlarsa olsunlar yakalacaklarını bilmesi ve farklı art niyetli yaklaşımlara tevessül etmemesi gerektiğini anlaması...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amacım gösteri filan değil amacım bu siteye kötülük düşünenlerin ne kadar profesyonel olurlarsa olsunlar yakalacaklarını bilmesi ve farklı art niyetli yaklaşımlara tevessül etmemesi gerektiğini anlaması...
    hocam biraz kati gelebilir yaklasimim ama yuzlerce insanin burda arastirmasi emegi umudu varken gelip sen siteyi hackle sonra macasi sikisincads ozur dilerim desin aglayip sizlasin bu kadar basit olmasin bence hocam maddi manevi tazminat veya her ne sekilde ceza alicaksa almali. Kendisi yurek yemiscesine benle ugrasmayin felan filan deyip dalga gecerken arkamizdan belki gulerken kendi hayati soz konusu olunca ajitasyon yapmasi ozur dilemesi bence hic bir gecerliligi yok. Ceza almali bi sekilde. Bilgisini is deneyimini kotuye kullananan kisiler gerekirse isinden de men edilmeli surunmeli.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

affedilmemeli....!

yoksa o zaman her canı sıkılan siteye zarar verir

Yeni Üye
    Bence sitenin ana sayfasında bu mendebur siteye çökertmiştir diye ifşa edilsin.Temsili olarak isteyen tükürüp taş filanda atabilir

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü bir şey yapmış ama siteyi çökertmesi merhametsiz olduğunu ispatlamaz. Affedin ki affedilesiniz buyruluyor. Özür dilemiş, özrü kabul etmek gerekir buyruluyor.
    Bende aynı şeyi söyledim hocam Merhamet edin ki sizde merhamete düçar olasınız manasında yazdım tekrar okursanız anlarsınız.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olaydan haberim yok pc arızalı zor giriyoum farketmedim olayı bu yakalanan şahsı fbı verelim bence !! şaka bir yana kar zarar durumuna göre ölcer bicer miracle bakar icabına

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Affet, yaşı genç. Biz genç yaşta neler yapmadık ki.. :/

Moderatör
    Ben olsam acimazdim.Hicbirsey karsiliksiz kalmamali iyilikte kötülükte.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam acimazdim.Hicbirsey karsiliksiz kalmamali iyilikte kötülükte.
    Senin hiç hatan olmadığı mı, sen hiç hata yapmaz mısın? Bir insan Özür diliyorsa affetmemek zayıflıktır!
    .

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon