Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyon kullanmaya başladım yardımcı olur musunuz ?

Miracle Losyon kullanmaya başladım yardımcı olur musunuz ?

Merhaba ben 28 yaşındayım benim saçalrım 3-4 sene öncesinde hızla dökülmeye başladı. 2 sene öncesinde minoxil kullandım ve saçımı tamamen döktü daha sonrasında aktarlarda satılan araplara ait bir ilaç kullanmıştım başta çok güzel saç çıkışı yakalamıştım ama daha soınra tekrar kullandığımda saçımı fazlasıyla döktü.
    Şimdi pazar gününden beri miracle losyon kullanıyorum BnymN nickli arkadaşın paylaştığı videonun aynısını uyguladım. Miracle losyona ek olarak hiç birşey kullanmıyorum saçımın durulamısını ise bıttım sabunu ile yapmaya başladım bugün itibari ile. Kafa derimde çok fazla kaşıntı var ve baş ağrısı yapıyor bunlar normal midir ve her losyon sürüşümüzde ( sabah ve akşam ) saçları yıkamak sorun yaratır mı ?
    Birde oral olarak almam gereken herhangi bir ilaç var mı ve miracle losyon saçımı tamamen dökmez değil mi ? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim Başka tavsiyeleriniz olursa sevinim eylülde düğünüm var o zamana kadar saçlarım çıksın istiyorum.
    Resimler flaşlı çekilmiştir.esim boyutları çok büyük sanırım ayarlayamadım kusura bakmayın sayfa boyutunu küçültürseniz (uzaklaştırırsanız daha net görmüş olursunuz )
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ali.jpg
Görüntüleme: 104
Büyüklüğü:  417.4 KB (Kilobyte)
ID:	2684
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ali2.jpg
Görüntüleme: 99
Büyüklüğü:  305.9 KB (Kilobyte)
ID:	2685
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20151212_170559.jpg‎   20151212_170548.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam dost acı söyler ama saçınızın durumu hiç de iyi değil. Eğer saç çıkışı istiyorsanız korkuyu bi kenara bırakıp bi yerden baslamalisiniz. Acilen Miracle losyon, min-dut losyon ve keto-azel-acnelyse tedavisine başlayın. Dermaroller alın 1.5 mm olandan iğne sayısı farketmez. Sizin saç tam dermarollerlik kanata kanata uygulayin. Oraldan ve doğal yollarla DHT bloklayin scalpten daha hızlı yanıt alırsınız. Geçmiş olsun.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence ciddi potansiyel var..Önü açık...Agresif ve disiplinli bir tedaviyle çok yol katedeceğini düşünmüyorum..
    Ama öyle 2-3 aylık bir zaman değil,,en a 7-8 ay aralıksız disiplinle uygulanmalı,,sonrasında doz azaltılabilir...
    En Önemlisi Miracle losyon + azel keto acnelyse estriol kremler, haftada 2 dermaroller 1.5 mm lık,,haftada 2 ketoral şampuan,,,
    akşamlarıda ya nane emu yağı yoksa minoxil sadece yeter de artar bile...
    Yalnız günlük dökülmelere bakıp yorum yapacaksanız hiç bulaşmayın

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dost acı söyler ama saçınızın durumu hiç de iyi değil. Eğer saç çıkışı istiyorsanız korkuyu bi kenara bırakıp bi yerden baslamalisiniz. Acilen Miracle losyon, min-dut losyon ve keto-azel-acnelyse tedavisine başlayın. Dermaroller alın 1.5 mm olandan iğne sayısı farketmez. Sizin saç tam dermarollerlik kanata kanata uygulayin. Oraldan ve doğal yollarla DHT bloklayin scalpten daha hızlı yanıt alırsınız. Geçmiş olsun.
    sağolasın kardeşim tavsiyelerin için min-dut losyon ve keto-azel-acnelyse nedir nasıl yapılır birde dermoraller dedğiniz nedir ? Kusura bakmayın bu konu hakkında hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim . Zaten şuan miracle kullanıyorum ama diğerleri nasıldır nasıl yapılır nerelerden alınır vs bunları cevaplarsanız çok sevinirim

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence ciddi potansiyel var..Önü açık...Agresif ve disiplinli bir tedaviyle çok yol katedeceğini düşünmüyorum..
    Ama öyle 2-3 aylık bir zaman değil,,en a 7-8 ay aralıksız disiplinle uygulanmalı,,sonrasında doz azaltılabilir...
    En Önemlisi Miracle losyon + azel keto acnelyse estriol kremler, haftada 2 dermaroller 1.5 mm lık,,haftada 2 ketoral şampuan,,,
    akşamlarıda ya nane emu yağı yoksa minoxil sadece yeter de artar bile...
    Yalnız günlük dökülmelere bakıp yorum yapacaksanız hiç bulaşmayın
    sağolasın kardeşim cevabın için muzdarip arkadaşta aynısını söylemiş lakin bu min-dut azel keto nasıl yapılır nedir bir bilgim yok aynı şekilde dermoraller hakkındada yok. saçımı dünden beri bıttım sabunu ile yıkıyorum . vallahi saç çıksında ne zaman çıkarsa çıksın zaten düğünüme 9 ay var o zamana kadar azda olsa fark görmek istiyorum

Alıntı miki_miqi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolasın kardeşim cevabın için muzdarip arkadaşta aynısını söylemiş lakin bu min-dut azel keto nasıl yapılır nedir bir bilgim yok aynı şekilde dermoraller hakkındada yok. saçımı dünden beri bıttım sabunu ile yıkıyorum . vallahi saç çıksında ne zaman çıkarsa çıksın zaten düğünüme 9 ay var o zamana kadar azda olsa fark görmek istiyorum
    Hocam oncelikle eczaneye gidiyorsun bana oradan avodart verir misin diyorsun onu aldıktan sonra minoxil forte da istiyorsun ama kampanyali olanlardan al 3 tanesi 99 TL ye felan satıyorlar. Sakın 1 taneye 52 TL verme. Sonra eve geliyorsun minoxilin kapağını aciyorsun eczaneden aldığın avodart ilacın içinden 10 tane kapsül çıkarıyorsun. Bu kapsülleri tırnak makası veya temiz bir iğne ile ucunu keserek minoxilin içine atiyorsun. Sonra minoxilin kapağını kapatıp biraz karıştırıyorsun.

Eczaneye ugramisken ketoral krem azalderm krem ve acnelyse krem istiyorsun. Ketoral kremi nohut büyüklüğünde, azalderm ve acnelyse de mercimek büyüklüğünde uyguluyorsun. İstersen bi tane kaba karistirabilirsin de yani tercih senin.

Dermaroller dediğimiz şey de iğneli tekerlek gibi kafada gezdirip mikro kanallar aciyorsun. Ustune Miracle losyon ve diğer saydiklarim şeyleri uyguluyorsun. Uygulama sırası şöyle olsun.

Önce dermarollerı kafanda kanatacak vaziyette gezdir kökler gider diye endiselenip de zayıf uygulama sakin. İyice bastır. Hemen akabinde Miracle losyonu sür ve 15 dk bekle. Ardından kremleri dediğim şekilde uygula 1-2 dk sonra da minoxil dutas losyonu sür. Kafan yanacak aciyacak ama başka yolu yok katlanacaksin.

Nane çayı yada Yeşilçay tuket. Kabak çekirdeği yağı al günde 1 tatlı kaşığı iç. Siyah kuru üzüm al 1 avuç tuket. Medobiotin 5 mg al. İlk 2 ay sabah ve akşam 1 er tane iç. Bana kalırsa 2 günde bir dutas da kullan derim ama sen bilirsin yinede.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam oncelikle eczaneye gidiyorsun bana oradan avodart verir misin diyorsun onu aldıktan sonra minoxil forte da istiyorsun ama kampanyali olanlardan al 3 tanesi 99 TL ye felan satıyorlar. Sakın 1 taneye 52 TL verme. Sonra eve geliyorsun minoxilin kapağını aciyorsun eczaneden aldığın avodart ilacın içinden 10 tane kapsül çıkarıyorsun. Bu kapsülleri tırnak makası veya temiz bir iğne ile ucunu keserek minoxilin içine atiyorsun. Sonra minoxilin kapağını kapatıp biraz karıştırıyorsun.

Eczaneye ugramisken ketoral krem azalderm krem ve acnelyse krem istiyorsun. Ketoral kremi nohut büyüklüğünde, azalderm ve acnelyse de mercimek büyüklüğünde uyguluyorsun. İstersen bi tane kaba karistirabilirsin de yani tercih senin.

Dermaroller dediğimiz şey de iğneli tekerlek gibi kafada gezdirip mikro kanallar aciyorsun. Ustune Miracle losyon ve diğer saydiklarim şeyleri uyguluyorsun. Uygulama sırası şöyle olsun.

Önce dermarollerı kafanda kanatacak vaziyette gezdir kökler gider diye endiselenip de zayıf uygulama sakin. İyice bastır. Hemen akabinde Miracle losyonu sür ve 15 dk bekle. Ardından kremleri dediğim şekilde uygula 1-2 dk sonra da minoxil dutas losyonu sür. Kafan yanacak aciyacak ama başka yolu yok katlanacaksin.

Nane çayı yada Yeşilçay tuket. Kabak çekirdeği yağı al günde 1 tatlı kaşığı iç. Siyah kuru üzüm al 1 avuç tuket. Medobiotin 5 mg al. İlk 2 ay sabah ve akşam 1 er tane iç. Bana kalırsa 2 günde bir dutas da kullan derim ama sen bilirsin yinede.
    Allah razı olsun kardeşim şuan maddi durum pek iyi değil malum düğün hazırlıkları vs derken ödemelerden maaştan bişey kalmıyor min-dutu ocak ayında başlasam olur mu ayın 7sinde nişanlım o zamana burs alıyor onun parasıyla alacaz mecbur o zamana kadar miracle kullansam olur mu ? Birde dermoraller fiyatı nedir internette ucuz olanlarıda var aynı etkiyi gösterir mi 50-60 tl ise veremem de iğneyle kanatsam ocağa kadar miracleyi sürsem ocaktada dediklerinin hepsini alıp yapsam olur mu ? Birde dermoralleri nerden alabiliirm en uygun fiyata nerede satılır ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ebayda cok ucuz ustelik shippingde icinde

Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ebayda cok ucuz ustelik shippingde icinde
    ebay güvenilir midir ? Birde hangisini alayım ?

Alıntı miki_miqi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ebay güvenilir midir ? Birde hangisini alayım ?
    En az 20-25 gün sürer ebaydan gelmesi. Maddi durumun iyi değilse karşılayamazsin herşeyi çok para gidiyor çünkü.

Sayfa 1/2 12 SonSon