Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
45 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: reflex hyperandrogenicity

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eser miktarda sisteme etki edebilir buda reflex olusturabilir ama siddetli degil tatli bivreflex
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eser miktarda sisteme etki edebilir buda reflex olusturabilir ama siddetli degil tatli bivreflex bende bi reflexolusmutu finansa bagli kalp krizi gexirecektim
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikalin kana karisma orani cokccok dusuktur . zarar verecegini zannetmiyorum . dusuk dozlarda hazirlayabilirsin . mesela 100 ml icine yarim kutu aldc yarim dianr dekort katarsin daha zararsiz olur . folixir kullanmadim ama minoxla cikardigini folixirle koruyacagini hic sanmiyorum .
    Hocam şuanda koruyabiliyorum inşAllah o zamanda korurum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki keltos reis miracleyi yarim kutu dozda hazirlayip sikmanin faydasi olur mu cunku bende ciddi bi dokulme var zaten 3 senedir bu stabil dokulmeyle nasil kel kalmadim hala sukur. Burdaki arkadaslar 2 ser kutu atior yani benin tek korkum zarari olmasi bole bisi soz kinusumu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki keltos reis miracleyi yarim kutu dozda hazirlayip sikmanin faydasi olur mu cunku bende ciddi bi dokulme var zaten 3 senedir bu stabil dokulmeyle nasil kel kalmadim hala sukur. Burdaki arkadaslar 2 ser kutu atior yani benin tek korkum zarari olmasi bole bisi soz kinusumu
    Bende uc diane iki aldactone atiyorum hic bir yan etkisi yok bir aydirda kullaniyom . halbuku finans kullandigimda on gunde menide sivilasma olmustu . aksine meni dolgun vebkoyu sabah ereksiyonu istisnasiz hergun oluyor. Ayrica min dut da kullaniyorum bir aydir .eger yan etki olssa bir ayda nuhtemel olsurdu . bence en wzinda hafif olurdu ama yok . tabbikide azla baslarsin yarari yuzde yuz olur . kafama tukureyim bu miracle losyonu hep goruyoduk forumda hic merak edip kullanmadim keske kullansaymisim diyorum. Oncedennsabah yikadigim sac aksama yag kovasi gibi olurdu simdi uc gun yikamasam banamisin demiyor .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocamdan Allah razı olsun... Dort sene minox kullandim denemedigim sampuan tablet cart curt kalmadi . hic biri yaglanmayi kesemedi ama su miracle varya kafada yagdan eser birakmiyor
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şuanda koruyabiliyorum inşAllah o zamanda korurum
    İnsallah hocam
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence minox dongusu diye bisey yok .saclar androjenlere dayanamiyor dongu bahane. Ha suda olabilir saclarin normal uzamasini bozdugumuz icin bi denegsizlik olsuyor olabolir yani ama miracle engelliyor. . bence mirqcle bi mucize bide saf olsaaaa ah ah
    Kardeşim döngü öyle bi oluyoki bazen kafa derim bile görünüyo ama tekrar eski halime geliyo saçlar yani senelerdir bu böyle
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    dongu herkeste olur her insanin sac dongusu olur bunu minoxa baglamamak lazim . finans kullaniyosun bende kullandim derinin gozukmesi kadar sac dokulmesi minox dongusu olamaz . bunda diger faktorlerde onemli libido artisi androjen artisi ve minoxun sac dongusunu hizlandirmasi hepsi birlesince boyle bi sonuc cikiyor . yani sadece minox la ilgili bisey degil. Bence . yanu ben bir ay önce bildgin kel kaldim. Ama ayni zamanda icimde firtinalar kasirgalar kopuyordu herdakka cadir kuruyordu hırbo .sabki testislerimde selaleler akiyordu . hic bitmeyen bir cinsel istek vardi buna vagli kel kaldim . suan cinsel normal icimde firtinalr kopmuuyornsaclar bir ay oncesine gore cok cok farkli kapandi cogu yer her yerdennbisey cikiyor . tuy formunda degil sac formunda .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Ne nalet bişeymiş arkadaş bu RH, 1 ayda kalan saçlarımın yarısını daha aldı götürdü. Yok mu bu Rh'ın bir çaresi ? ,nane çayı biraz olsun işe yaradı dökülmem bugün hissedilir derecede azaldı.
    Finasteridi bırakmayada korkuyorum açıkçası. Kaç yıldır içiyorum bu ilacı. Öyle bırakıp gidemezsin beni diyip cinnet geçirirse hormonlar.
    PRP için fiyat aldım 3 seans 1500 peşin 1200 istiyor bi doktor. Faydalı birşey mi bu prp.? ekşisözlükte bikaç yorum var prp ile ilgili onlarda olumsuz paran varsa yaptır yoksa değmez minvalinde. 1200 liraya 25 gr Ru alınır be. hergün 100mg kullansam 250gün yapar. eminim prp'den daha çok iş görür.

En çok bu RH ile giden saçlar geri gelir mi bunu merak ediyorum. Sizce ?
    Konu odtu tarafından (24.10.2016 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon